Čím udělat radost ženám o Vánocích?

Adventní čas je pro nás ženy obdobím, kdy nevíme, kde nám hlava stojí. Musíme zařídit spoustu věcí, uklidit, sehnat dárečky, upéct cukroví, běhat po obchodech… Musíme? Ne! Zkusme to letos trošku jinak a užijme si advent jako období čekání příchodu na Ježíška, věnujme se více dětem a svým blízkým. Sice je moc fajn oslavit Vánoce v perfektně naklizeném bytě, ale na Štědrý den opravdu přijde Ježíšek, a ne kontrola z krajské hygienické stanice.

Děti a partner spíše ocení usměvavou maminku u stromečku mnohem více, než umytá okna a ustaranou hospodyni. Takže, dámy, letos všeho s mírou, místo 32 druhů vánočního cukroví upečte pět, on stejně nikdo nepozná rozdíl. Na úklid si sežeňte pomocnici a jděte se svou rodinou raději na procházku.

Jednoduché, že? Ale dárky se přece musí koupit, vystát frontu v obchodě a vybojovat si tu poslední barbínu, která je ve slevě… Také ne. Máte na výběr. Nakupte dárečky z pohodlí domova a ušetříte si běhání po obchodních centrech.

Pokud sháníte dárek pro dospívající dcerku, sestru, kamarádku, či maminku, máme pro vás pár skvělých tipů. Pořiďte dárkový poukaz na kosmetiku, a vaše obdarovaná si později vybere, o kterou bude mít opravdu zájem. Rozhodně není dobrým dárkem krém na mastnou pleť, pokud vaše blízká vede boj se suchou pokožkou. Uvidíte, že ženy všeho věku budou mít jistě radost. Česká přírodní kosmetika je stále jednou z těch nejlepších, která se dá sehnat. Pokud víte, že vaše kamarádka či sestra ocení opravdu kvalitní kosmetiku, při jejíž výrobě se klade důraz na kvalitu a zpracování surovin, bude skvělým dárečkem voucher na kosmetiku Anela. Česká přírodní kosmetika Anela je mladá značka vyrábějící ručně 100% přírodní kosmetiku. Je výjimečná svou vysokou koncentrací účinných látek ve všech produktech. Nabízí kosmetiku pleťovou i tělovou, a to jak pro dospělé, tak i děti již od narození. Anela vyrábí i produkty pro alergiky. Čas, který byste věnovala běhání po obchodech, můžete věnovat originálnímu způsobu zabalení dárečku, aby vaše drahé nejbližší měly překvapení dovedené k dokonalosti. Například na Pinterestu najdete spoustu způsobů originálního balení voucherů a poukázek.

Uvidíte, že obdarované budou mít letos opravdu radost. A o to nám přeci jde, když se snažíme Ježíškovi trochu pomoci, že?