Vánoce plné zážitků

Na kalendáři již stačí otočit pouze jeden list a bude Štědrý den. Pokud ještě stále nemáte nakoupeny vánoční dárky, už je nejvyšší čas se po něčem poohlédnout. Nenechávejte nákup dárků na poslední chvíli, abyste nesklouzli k tomu, že své blízké podarujete posledním kouskem čehokoliv, co se ještě krčilo v regálu. Obdarovaní by jistě neměli radost. Pokud díky svým pracovním povinnostem nestíháte obíhat obchody, máme pro vás řešení.

Z pohodlí svého domova či pracovního křesla si můžete vybrat dárek nejen pro svoje děti, ale pro celou rodinu. Přemýšlíte, čím jim letos udělat opravdovou radost? A co takhle čas, který strávíte spolu jako rodina? Na https://www.vipvoucher.cz/ naleznete spoustu nápadů na zážitkové dárky. Dárky, které vám pomohou tvořit vzpomínky.

V dnešní uspěchané době nemáme na děti během roku čas. Práce, kroužky, úkoly, úklid – neustále stejný kolotoč. Děti tráví čas u elektronických vychytávek. Zážitkový dárek vám je pomůže odtáhnout od obrazovek notebooků, zasportujete si a jako bonus se pobavíte. Například Aquapalace voucher vám umožní navštívit největší akvapark ve střední Evropě, který je tvořen třemi vodními paláci a nabízí tak vyžití celé rodině. Pokud si budete chtít po přípravě vánočních svátků trošku odpočinout, určitě doporučujeme jejich Wellness centrum, které nabízí i unikátní procedury od masáží vonnými oleji, lávovými kameny či čokoládou. Dárek je tak vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ženy, muže i partnerské dvojice. Trochu relaxace v zimě ocení naprosto každý.

Pokud to máte do Čestlic daleko a přemýšlíte, co jiného nadělit, když si přejete trochu odpočinout, skvělým tipem je i CineStar dárkový poukaz. Multikina CineStar jsou rozmístěna na dvanácti místech v České republice, takže nebudete muset řešit dopravní dostupnost, určitě se nějaké nachází i v místě vašeho bydliště. Pozvěte rodinu a přátele na nějaký skvělý film a užijte si volno. Když navštívíte promítání 3D filmu s aktivními brýlemi, společný zážitek tak bude ještě lepší.