Dárky, kterými jistě potěšíte

Narozeniny, Vánoce, jubilea – každý rok řešíme to samé. Jaký vhodný dárek pořídit? Proto jsme pro vás sestavili nabídku top 8 dárků, které jsou momentálně v kurzu.

Motivační diář

Motivační diáře se staly hitem posledních let. K dostání jsou i diáře, které nejsou datované, a které si můžete sami „dotvořit“ pomocí samolepek, pastelek apod. Diář je skvělým dárkem pod stromeček.

Bezdrátový reproduktor

Pokud je oslavenec milovníkem hudby, jistě mu velkou radost udělá bezdrátový reproduktor. Nechat se inspirovat můžete u firmy Orava, která nabízí i Bluetooth reprosystémy, zejména reprosystém RP-400 je díky jeho funkcím velmi žádaný. Vyznačuje se univerzálním dokovacím portem, který je kompatibilní s Iphonem či Ipodem. Samozřejmostí je také bezdrátový přenos hudby přes Bluetooth či Bluetooth A2DP, díky kterému jej lze spárovat například s telefonem, počítačem či tabletem. Zároveň si můžete nastavit výšky či basy přehrávané hudby při výkonu 40 W.

Dárkový poukaz

Tímto dárkem nic nepokazíte. Jistě oslavence alespoň trošku znáte a vyberete mu poukaz na to, co má rád. Pokud si však s jeho výběrem opravdu nebudete vědět rady, zkuste poukaz na masáž nebo do kavárny.

Kuchařka

Kuchařky zaměřené na různé druhy diety a stravy jsou velmi populární. A zvláště tehdy, když víte, že osoba, kterou kuchařkou obdarujete, ráda vaří.

Powercube

Powercube ocení hlavně ti, kteří tráví svůj čas věčně na cestách, a tak si chvilky ve vlaku krátí na počítači. Powercube vyřeší problém s nedostatkem zásuvek. Bonusem tohoto pomocníka na cesty je i USB.

Stírací mapa

Tímto dárkem uděláte radost zejména tomu, kdo rád cestuje. Nyní bude mít naprostý přehled, jaká místa na světě navštívil.

Láhev na pití se sítkem na louhování ovoce

Všimli jste si – hlavně u žen, že neustále u sebe nosí různě designově tvořené láhve na pití? Láhev na louhování ovoce je velkým hitem.

Leteckézážitky

Pro hodně aktivního člověka, který se nebojí výšek, jsou vhodným dárkem různé letecké zážitky. Můžete si vybrat, jaký konkrétně potěší, v nabídce je například akrobatické létání, let balonem, pilotem na zkoušku a mnoho dalších.