Darujte muži akční zážitek

dsc_0632

Pokud bude mít nějaký muž z vašeho okolí narozeniny, nebo už zvažujete vánoční dárky, máme pro vás perfektní tip, se kterým zabodujete. Je to něco originálního, dobrodružného a nezapomenutelného.

Musíte počítat s tím, že každý muž je od přírody tak trochu hračička. Mnohem víc než něčím praktickým ho potěšíte dárkem, nad kterým bude muset trochu bádat. A úniková hra vyžaduje hodně bádání a přemýšlení.

Úniková hra je fenoménem posledního roku

Ve světě je tento typ zábavy známý už delší dobu, ale po ČR se rozšiřuje až v posledním roce. Ve velkých městech pomalu rostou únikové místnosti specializované na různá témata a předhání se v tom, kdo vymyslí zapeklitější příběh. A o co vlastně jde?

Jste zavřeni do místnosti (většinou ve skupině 2 – 6 lidí) a vaším úkolem je dostat se do 60 minut ven. Nevíte, co máte dělat, ale postupně odhalujete další a další indicie. Nejdříve jste například potmě, později se vám podaří zjistit jak rozsvítit. Postupujete po malých krůčcích, chce to logické myšlení, důvtip i spolupráci, jinak se ven nedostanete.

Každá escape game má své téma. V jedné se vžijete do role špiona, v další se z vás stane rychtář z doby Karla IV. Je to docela adrenalin, a ať už se vám nakonec z místnosti uniknout podaří, nebo ne, rozhodně na to budete vzpomínat jako na skvělou zábavu.

Proč je to tak parádní dárek?

Zejména proto, že budete originální. Zážitkové dárky jsou v poslední době čím dál populárnější a tohle je každopádně zážitek na celý život. Kromě toho s obdarovaným strávíte příjemné chvilky. Zahrajete si přece únikovou hru s ním, ne? Potřebuje někoho schopného do týmu. A pak ještě večer u sklenky vína proberete, jaké úkoly se vám zdály nejtěžší a co jste mohli udělat lépe, aby se vám povedlo uniknout v kratším čase.

A celé to má ještě jednu značnou výhodu. Sehnat dárkový certifikát je docela snadné. Provedete to rychle a z pohodlí domova. Jestli sháníte dárek na poslední chvíli, je to jasná volba. Podívejte se na web únikové hry TheBreakOut.eu a objednejte svým blízkým nezapomenutelný zážitek. Užít si ho s nimi můžete i vy.