Dětské hodinky s GPS odhalí záškoláky a umožní mít ratolesti pod dozorem

Nevíte, co se s ním děje a když přijde domů o dvě hodiny později, jste už skoro bez sebe strachy. Přitom se jen vybil mobilní telefon a syn se zdržel o chvíli déle u kamaráda nebo mu ujel vlak ze školy domů. Podobným problémům může předcházet novinka ve světě elektroniky, elegantní hodinky, které si zamiluje každé dítě. Žádný těžký kovový náramek, ale kvalitní plast, jenž na ruce skoro neucítí a nebude překážet ani při písemce ve škole.

Lepší řešení než klasický chytrý mobil

Je jistě pravdou, že takzvaný smartphone umí opravdu hodně. Vyhledá během okamžiku jízdní řády, monitoruje počasí, vydrží bez problémů několikahodinový hovor. Ale jde také obvykle o cennou věc, která může být ve škole odcizena a když si děti zapomenou vybitý mobil někde v postranní kapse, nebude možné je touto cestou vůbec kontaktovat. Dětské hodinky s GPS také nejsou náchylné k pádům, a když už se tak stane, rozhodně to neznamená definitivní konec provozu. Nevadí ani, když si je děti zapomenou sundat do sprchy a už vůbec jim nebude dělat problémy malý deštík. Velkou výhodou je také GPS lokátor, který s přesností na pět metrů sdělí rodičům, kde jsou právě teď jejich děti. Jinak řečeno, záškoláctví už nepřipadá v úvahu a vždy budete mít hned jasno.

SOS tlačítko pro případ problémů k dispozici

Když nastanou problémy, je lepší dát vědět rodičům – nenápadně a pomocí jediného kliknutí. Právě od toho je do těchto hodinek zabudováno SOS tlačítko. Hodinky s GPS lokátorem pak odhalí pozici dítěte s velkou přesností během jediného okamžiku. A to není vše, v případě potřeby tyto hodinky umožní telefonický hovor s rodiči nebo staršími sourozenci. Mít na ruce hodinky je určitě pro menší děti lepší než s sebou všude nosit drahý mobilní telefon. A v neposlední řadě, existují i speciální modely těchto hodinek pro seniory.

Nejen dětské hodinky, ale i další zajímavou elektroniku můžete zakoupit v eshopu cel-tec.cz