Hledáte originální dárek pro svého kamaráda? Erotická masáž je jednoznačnou volbou

Chystáte se na narozeninovou oslavu dobrého kamaráda? Přemýšlíte, jaký dárek by ho mohl potěšit? Pokud chcete být vskutku originální, aby na váš dárek kamarád nezapomněl, zaplaťte mu erotickou masáž. Pozor, nejedná se o žádné orgie, ovšem oproti klasickým masážím se ty erotické zaměřují i na intimní partie.

Jakmile do vyhledávače zadáte fráze jako „erotické masáže Praha 2“, případně „tantrické masáže Praha 2“, nabídne se vám jako jeden z masérských salónů NEON. Poskytuje nejen erotické masáže jako takové, ale i právě klasické tantra masáže.

Jaké masáže NEON nabízí?

Portfolio služeb masérského salónu je vskutku pestré, možná ani nebudete vědět, který druh masáže pro svého kamaráda zvolit. V nabídce jsou klasické erotické masáže s vyvrcholením, během nichž masérka používá prvky hlazení a chvění. Olej roztírá svým poprsím, potom i prsy masíruje tělo. Samozřejmostí je i masáž penisu, která je zahrnuta v konečné fázi masáže, neboť při ní dojde k vyvrcholení.

Pokud si váš kamarád někdy představoval, že by měl sblížení se dvěma ženami zároveň, v erotické masáži se mu může sen splnit. Klasické erotické masáže mohou provádět i dvě masérky, což je sice dražší, nicméně opravdu ojedinělý a nezapomenutelný zážitek.

Příplatkové služby

V masérském salónu je možné si připlatit i za speciální služby, například když váš kamarád bude chtít vyvrcholení prsy masérky, masáž prostaty, vyvrcholení chodidly masérky či vášnivou koupel ve vířivce.

Vedle erotických masáží se ještě nabízí klasická tantrická masáž, respektive tantrická masáž se dvěma masérkami. Přestaňte tedy přemýšlet nad unikátním narozeninovým dárkem, zakupte poukaz v salónu NEON a zabalte ho klidně do velké krabice, aby si váš kamarád myslel, že mu nesete něco velkého.