Dětský kolotoč nad postýlku je skvělý dárek pro každé miminko


Kdo není maminkou, tatínkem či babičkou, ten možná doposud vůbec netušil, jaké vychytávky pro uspávání miminek existují. Třeba kolotoče nad postýlku. Pokud jste se pro ně nadchly, nekupujte ty plastové. Pořiďte krásný český dřevěný kolotoč s textilními hračkami.

Řada rodičů řeší problém s usínáním miminek

Skvělým pomocníkem, který pomáhá rodičům uspávat miminka, je právě dětský kolotoč nad postýlku. Dětem pomáhá kolotoč usnout nejen večer, ale kdykoliv během dne. Je pro dítě rovněž zdrojem prvních vjemů a pomáhá v rozvoji. Běžné prodávané kolotoče sice hýří barvami, bývají však z plastu a vyrábí se obvykle v Číně. Mnohdy bývají zbytečně příliš barevné, přestože vidění u nejmenších dětí nejlépe podpoří spíše černobílý kontrast. Barvičky stačí přidávat později a rozhodně budou hezčí ty pastelové než řvoucí.

Krásné české kolotoče značky O my dear

Kolotoče nad postýlku O my dear se vyrábí ze dřeva a textilu. Lze si je pořídit hned se dvěma druhy hracích strojků. Mají certifikaci od 0 let, ale díky své kráse se hodí nejen pro miminka. Když naše čtyřletá dcera začala mít problém s usínáním a učili jsme ji počítat ovečky, přidali jsme i hrací kolotoč s ovečkami. Je to krásná dekorace do dětského pokojíčku, takže rozhodně ji nemusíte pořizovat pouze novorozencům. Dnes opět krásně usíná. Nevadí ji, že spánek nepřijde za pár vteřin, jakmile si lehne do postele. Po večerním čtení ještě klidně počítá ovečky na svém krásném kolotoči.

TIP: Ptají se vás babičky a rodina, co pořídit vašemu novorozenci? Dejte jim tip na krásné kolotoče nad postýlku od O my dear. Kolotoče s obláčky a kapkami štěstí, s lišákem, ovečkami, planetkami, letadly či s veverkou vypadají nádherně. Ve firmě vám dokonce vyrobí i kolotoče na přání.

Další tipy na dárky z O my dear

Pro rozvoj zrakového vnímání i koordinace ruka-oko je další důležitou výbavou miminek hrazdička na hračky. Slouží k pověšení různých závěsných hraček. Děťátko obvykle pod hrazdičkou leží a hračky chytá ručičkou či popotahuje. Musí být proto stabilní. V O my drear přesně takové krásné hrazdičky z bukového dřeva vyrábí. Dřevěné hrazdičky pro miminka si lze pořídit samostatně, ale též vybaveny krásnými hračkami. Opět jde o s láskou dělaný český hand made.

Neopakovatelnými interiérovými prvky do dětských pokojíků, a současně skvělými dárky jsou též dětská nástěnná světla. Vytváří příjemnou atmosféru ve večerních hodinách. Hodí se též do pokojíčků dětí, které nerady usínají ve tmě. To je další tip na pěkný dárek pro děti. Nejen pro miminka či batolata, ale i pro předškoláky a mladší školáky.