Dovolená v Chorvatsku 2018 může být jiná než v předchozích letech

I když už jste Chorvatsko několikrát navštívili, stále vás může něčím překvapit. Znáte Biograd na Moru, Sv. Filpi Jakov, byli jste na ostrově Krk i prolezli nádherný park u Plitvických jezer. Dovolená v Chorvatsku 2018 může být totiž o kousíček jiná než vaše návštěva v předchozích letech. Lákají vás zemědělské a rybářské usedlosti? Vypravte se do Žuljany. Malebné přímořské letovisko na Makarské rivéře – městečko Drvenik – se zas rozkládá na úpatí příkrých hornatých svahů. Levandulová políčka, zahrady s cypřiši, oleandry, pomerančovníky, citroníky vám představí sympatický Stari Grad. A tak bychom mohli pokračovat.

Dá se sehnat dovolená Chorvatsko Levně? Ano, dá

Cestovní kancelář Eliška na svých webových stránkách přináší podrobné popisy konkrétních destinací, mezi nimiž si vyberou i ti, jimž už se do Chorvatska poněkolikáté nechce. Vždyť kam k čistému moři se dostanete z Česka v pohodové dojezdové vzdálenosti než právě k Jadranu? I nyní, těsně před prázdninami lze pořídit dovolená Chorvatsko levně. Pokud si například vyberete ubytování pro rodiny s dětmi pro maximální počet sedmi osob včetně dítěte, zaplatíte za všechny za noc 50 eur. Což vychází na příjemných zhruba osm eur na jednoho za noc. Některé apartmány jsou dokonce ještě levnější. Stačí si pozorně prohlédnout aktuální slevy.

Ubytování v soukromí Chorvatsko si vyberete z pohodlí domova

Usaďte se pohodlně s ostatními členy rodiny nebo partou kamarádů, s nimiž hodláte strávit příjemný týden u moře v Chorvatsku, a na webu CK Eliška zapátrejte, jaká lokalita za přijatelnou cenu by vám vyhovovala. Písečná, nebo kamenitá pláž? Přímo u moře, anebo v docházkové vzdálenosti? Ubytování v soukromí Chorvatsko je naplněné mnoha variantami destinací i lokalit s různými typy ubytování. Z pohodlí domova si vyberte volný termín, nejvhodnější místo a už si jen počkejte na potvrzení rezervace.