Vkusný bytový textil vtiskne vašemu domovu teplou a vřelou tvář

Každý, komu není lhostejný interiér vlastního bydlení, dbá i na zdánlivé maličkosti, jimiž dovede projasnit nebo naopak zatemnit konkrétní místa. Bytový textil, květinová výzdoba, vhodné osvětlení, koberce, obrázky, umělecká díla – to vše mají pro obyvatele bytu, domu či chalupy podstatný význam. Někomu více vyhovuje strohá místnost s minimem nábytku, zato s jednotnými koberečky sladěnými s barvami a designem závěsů, další se bez polštářků ve stejných barvách, jako jsou koupelnové osušky nebo kuchyňské utěrky, vůbec neobejde. Speciální kapitolou jsou pokojíčky pro malé děti a mládež, kde se s měkoučkou výzdobou nemá šetřit. Polštáře, sedáky, přehozy, koberce, závěsy, záclony – zvláště dívky si v roztomilých detailech nesmírně libují.

Nepodceňujte koupelnový textil a jeho kvalitu

Dávno je prokázaný fakt, že pořízením kvalitních bavlněných ručníků a froté osušek z obchodu, který je zaměřen na jakostní koupelnový textil, uděláme větší terno, než když zamíříme do „no name“ obchodu nebo do asijské tržnice. Na trhu sice můžeme sehnat levné zboží, ovšem sami moc dobře víme, kolik vyprání takové textilie vydrží. V jakých barevných odstínech zůstane zbarvení, když se několikrát vyndá z pračky… atd. Sáhnutím po jakostních ručnících, žínkách, zavinovačkách a dalším potřebném textilu do koupelny vyhrajeme nejen my, ale i naše děti. Kvalitními textiliemi od předního českého výrobce Waldes s tradicí neurazíme, ani když je věnujeme nastávajícím novomanželům jako praktický vklad do života.

Jakostní kuchyňský textil přetrvá věky

Utěrky, ubrusy a další kuchyňský textil jsou zhotoveny ze stoprocentní bavlny, respektive dalších kvalitních a na omak příjemných materiálů, které vydrží i horší zacházení v kuchyních s nepřetržitým provozem. Do vkusných interiérů se hodí textilie v barvách a se vzory, jež budou krásně korespondovat s nábytkem. Do vývařoven stačí pořídit funkční a praktické utěrky v jedné barvě.