Vyberte si spodní prádlo pod uplé kalhoty

S uplými kalhotami je to těžké. Jsou v módě, na všech těch slečnách na fotografiích vypadají překrásně, jenže je potřeba na ně mít postavu. Také jsou trochu omezující ve výběru spodního prádla. Nebo to celé není až tak strašné, jak se na první pohled zdá?

Při výběru spodního prádla pod úzké kalhoty je vhodné řídit se čtyřmi základními pravidly.

1. Zapomeňte na nohavičky

Pod kalhoty, které těsně obepínají vaši postavu, je ideální vzít si co nejtitěrnější spodní prádlo. Na bombarďáky po babičce tedy zapomeňte, prádlo musí být také přilehlé na tělo. Vzdejte se rovněž kalhotek s nohavičkami, ty by byly vidět.

2. Zbavte se švů

Pod úzkými kalhotami je bohužel viditelný i každý šev, což lze ovšem poměrně snadno vyřešit. Oblékněte si bezešvé kalhotky! Jsou daleko pohodlnější než ty klasické, možná si je nakonec oblíbíte.

3. Vylepšete si zadeček

Když už budete ve výběru těch správných kalhotek, zaměřte se na stahovací prádlo. To je přímo určené pod úzké oblečení přiléhající těsně na tělo, takže švy nemá. Navíc ještě trochu stáhne tělo, tudíž výsledkem bude lépe vypadající zadeček.

4. Nepodceňte barvu

Módního přešlapu se v úzkých kalhotách můžete dopustit nejen nevhodným střihem a provedením kalhotek, ale také barvou. Vzít si pod bílé džíny černé prádlo, nebo v horším případě nějaké vzorované, nevypadá zrovna dobře.

Než tedy obléknete úzké kalhoty, zapřemýšlejte, jaké spodní prádlo máte vlastně dnes na sobě, případně se bleskově převlékněte. Vyplatí se to. Nevhodně zvolené kalhotky by totiž mohly zkazit celkový dojem. Nečekejte, až se vám něco takového stane, a pořiďte si aspoň jedny stahovací kalhotky, ať je máte ve skříni. Každé ženě leží v šatníku nějaký kousek, který jí těsně přiléhá na tělo. Když nejde o kalhoty, tak aspoň šaty či sukýnku. A pokud nechcete chodit zrovna na ostro, takové neviditelné spodní prádlo každopádně užijete.