HR Konference 2016 se bude konat v Brně! Nepropásněte svou šanci na úspěch!

00-kriticke-mysleni-business-brunch-1200x600

Podnikáte, chcete váš byznys posunout o kus dále a získat nové zákazníky? Pracujete jako manažerka a je vaším cílem zlepšení dovedností? Nesmíte si nechat ujít HR Konferenci 2016, která se bude konat v Brně 24. a 25. listopadu. Téma konference je sdílení informací a navazuje na konferenci o knowledge managementu s podtitulem „Kdyby firmy věděly, co všechno ví“. Kapacita se poměrně rychle plní. Neváhejte! Co se dozvíte?

Sdílení jako předpoklad úspěchu

Svět byznysu je tvrdý, a firmy se proto snaží chránit své know how. Právě to je ale v mnoha případech na škodu. Díky sdílení informací je možné rychle a snáze najít spojence, který do podnikání přinese nový pohled a posune ho dále. HR Konference 2016 nabídne cenné informace o tom, „jak to dělají jinde“. Budete mít šanci se podívat pod pokličku úspěšných strategií a maximálně je využít ve svůj prospěch. Konference se zaměří i na příběhy z nebyznysového prostředí.

Šance na zisk nových kontaktů

HR konference se každoročně zúčastní HR ředitelé z mnoha různých firem. Nejen během přestávek budete mít šanci navázat nové kontakty a setkat se s celou řadou inspirujících osobností.

Přednášky vážených odborníků

Na konferenci vystoupí hned několik řečníků, kteří jsou kapacitami ve svém oboru. Je to například advokátka Petra Trojanová, která působí v prestižní advokátní kanceláři Rentsch Legal a zabývá se pracovním a obchodním právem. Dalším přednášejícím je Tomáš Šebek – lékař, který působil i jako tiskový mluvčí a má za sebou mnoho cenných zkušeností ze zahraničních misí. Přednášet bude i František Hroník odborník na kognitivně behaviorální psychologii, kterou propojuje s byznys prostředím. František Hroník je také uznávaným specialistou v HR. Vystoupí i další řečníci, od nichž se dozvíte cenné informace.

Rychle se plní!

Předpokládaná účast na konferenci je 150 až 220 HR manažerů. Pořadatelem je MotivP TALKS. Na webu společnosti najdete přes 3500 videí z dalších konferencí, které pořádala. Na HR Konferenci se nyní lze přihlásit v rámci akce 1+1.