Inspirace na dárek nejen ke dni otců? Zkuste koženou peněženku

Vymyslet dárek pro ženu většinou není nic složitého. Horší to je při hledání toho pravého dárku například pro tatínka či jiného muže. Skvělým a zároveň praktickým dárkem, se kterým chybu určitě neuděláte, může být peněženka. Jak vybrat tu správnou, která udělá skutečně radost?

Je lepší kožená nebo koženková?

Při výběru peněženky a vhodného dárku nejdřív zvážíme, jestli chceme vybrat více kvalitní koženou, či spíše levnější koženkovou variantu. Hlavní výhodou pravé kožené peněženky je lepší zpracování, větší kvalita a delší životnost. Už na první pohled jsou dobře zpracované kožené peněženky hezčí a celkově působí mnohem lepším dojmem. Při správném zacházení vydrží pěkné i několik let.

Různé varianty peněženek

Když si rozmyslíte, jaký materiál budete vybírat, přichází na řadu volba konkrétního kusu. Pánské kožené peněženky mohou být ve variantě naležato, ale i nastojato. Záleží na každém, jestli ocení spíše delší peněženku, či spíše vyšší, kde si uloží jednotlivé karty do přihrádek na sebe. Rozdíly spočívají i v otevírání peněženek. Existují klasické pouze rozevírací peněženky bez žádné spony. Vybrat si ale můžete i model s přezkou pro bezpečnější uzavření a menší riziko náhodného otevření.

Pánská kožená peněženka od značky Always Wild

Dárek i pro nároč

Při výběru peněženky se můžete orientovat podle velikosti, počtu kapes, barvy, ale i podle ceny. Pokud hledáte ideální poměr ceny a kvality, podívejte se například na model kožené peněženky od značky Always Wild. Naopak sehnat se dá i kvalitní peněženka pro náročné, která udělá jistě velkou radost. Jemné kůže a pořádné zpracování do detailu je znakem peněženek značky Golunski.

Pánská luxusní kožená peněženka od značky Golunski

Velkou výhodou je i snadný výběr takového dárku. Koženou peněženku seženete na internetu a nemusíte vybírat velikost, stačí jenom zvolit vhodný model.