Jak na výkup aut? Jednoduše online!


Máte doma auto, kterého se potřebujete zbavit, ale nechcete ztrácet čas umisťováním inzerátu? Nemáte náladu domlouvat si schůzky se všemi zájemci? Případně máte doma auto v horším stavu, jež už by asi nikdo nekoupil? Nebojte, tyhle situace mají velmi rychlé řešení.

Výkup aut Praha, ale i v kterémkoliv jiném českém městě či vesnici, je dnes doopravdy hračkou. Firma vykupující auta si totiž pro vůz přijede až přímo k vám domů.

Zjistěte si předběžnou cenu online

Vyplatí se vám prodat auto takové společnosti? To lze zjistit předem, ještě než si domluvíte konkrétní termín setkání. Na webových stránkách společnosti Autakupujeme nabízející výkup aut Plzeň, Praha atd., vyplníte formulář. Uvedete veškeré informace o vašem automobilu, přidáte fotografie a na základě toho vám firma navrhne cenu. Budete-li s ní spokojení, dohodnete se na schůzce.

Zástupce firmy za vámi přijede kamkoliv po ČR, auto si osobně prohlédne a stanoví konečnou cenu. Na místě podepíšete smlouvu, dostanete peníze na ruku a nic víc už neřešíte. Firma si vůz na vlastní náklady odveze.

Vykoupí od vás cokoliv

Firma vykupuje vozy v jakémkoliv stavu, jedinou podmínkou jsou čtyři kola, aby se auto dalo odvézt. Koupí osobní automobil i užitkové vozidlo, ve vašem či firemním vlastnictví. Nemají problém ani s doplacením případného leasingu či úvěru. Je jedno, zda má vozidlo propadlou STK, jestli je nepojízdné, nebo jde o vrak. I ten se dá ještě využít na náhradní díly.

Co s ním však firma udělá, už není vaše starost. Pro vás proběhne celý prodej velmi rychle a hladce, administrativy je minimum. Peníze dostanete ihned a o nic dalšího se nestaráte. Jednodušší to být už doopravdy nemůže.

Potřebujete prodat nějaké auto? Zamiřte na Autakupujeme.cz, vyplňte webový formulář a firma se vám co nevidět ozve s cenovou nabídkou. Pak k vám dojede do 24 hodin.