Jak sladit oblečení s barvou vašich vlasů?


Vybrat si ideální outfit mnohdy není ani zdaleka jednoduché. Venku je totiž nějaké počasí, oblečení musí ladit jak k sobě navzájem, tak i k obuvi a mimo jiné je potřeba myslet také na vlastní postavu a barvu vlasů. A právě o barvě vlasů se bude bavit dnešní článek, ve kterém si popíšeme, jaké druhy džínoviny a oblečení s hodí pro různé barvy vlasů.

Jste milovnice černých barev? Pokud jste blondýny, je vše fajn!

Černá barva je ohromný univerzál a jedná se o barvu, která v žádném případě nepopírá jakékoliv jiné kombinace. Ale co se týče vlasů, tak především blondýnkám a brunetám může opravdu slušet! Kombinace tmavých svršků je ideální především pro blondýnky, protože světlé vlasy na ramenou zvýrazní svoje kontury oproti svršku.

A jakmile pak budete rovnou vybírat i zbytek outfitu, tak pamatujte na to, že se černé svršky mnohdy nepohodnou s výrazně odlišnými kalhotami. Ve výběru džín jsou tak naprosto ideální odstíny šedé, modré a pochopitelně také černé džíny.

Zrzky a zelená? To jde k sobě!

Dívky s ohnivou barvou vlasů, jak se jim často přezdívá, zároveň mnohdy mívají výrazné zelené oči. Pokud jste jednou z nich i vy, tak by byla ohromná škoda zabíjet tuhle konturu tím, že jí nepřidáte také na oblečení. Tmavě zelené svršky jsou naprosto dokonalou kombinací, která dá vyniknout vlasům a bude dokonale ladit s očima. O to složitější je ale výběr správného odstínu kalhot. Pokud nevíte, jak k nim pořídit džíny, zkuste se podívat na Wranglerstore.cz, protože zde jsou džíny v mnoha střizích i odstínech co neomrzí!

Jing a jang v podobě černovlásek

A stejně jako blondýnky nakonec zvýrazní světlé vlasy černou barvou, tak i černovlásky mohou pomocí bílé zvýraznit svoje krásné vlasy. Světlé svršky jsou mnohdy choulostivé na průhlednost a je lepší je proto vyzkoušet. Kvalitní tkaniny jako od zmíněné značky Wrangler ale nemají s průhledností problém. K bílému svršku pak výborně sedí spousta odstínů džín a kalhot, takže se zrovna tady meze opravdu nekladou!