Jak vybrousit postavu před začátkem plavkové sezony?

Patřila letošní zima spíše k těm pohodlnějším, kdy jste se sportu a fyzickým aktivitám věnovala jen minimálně a na vaší postavě se absence pohybu projevila? Chcete se s blížící koupací a plavkovou sezonou dostat opět do formy a vrátit svému tělu elegantní a vyrýsované křivky? Dokonalá postava nevznikne sama a k jejímu vytvoření je zapotřebí snaha a dřina. Jak se dostat do co nejlepší formy za co nejkratší dobu?

casopisprozeny.cz_hammerstrength_cz_nahledovy

Základem je tréninkový plán na míru

Na internetu kolují stovky rad a tipů, jak vyrýsovat postavu cvičením, sportem a posilováním. Některé rady jsou užitečné více, jiné méně. K dosažení dokonalých výsledků je ale zapotřebí nastavit individuální tréninkový plán. Ten se sestavuje na základě vaší aktuální fyzické kondice, tělesného stavu. Ideální funkční trénink je sestaven vždy na míru.

casopisprozeny.cz_hammerstrength_cz_01

Spolupracujte s profesionály

Ideální sestavení tréninkového plánu rozhodně není snadnou záležitostí. Pravděpodobnost, že si jej dokážete sama nastavit bez zkušeností a znalostí svého těla, je minimální. Při nízkých tréninkových jednotkách nebudou výsledky stoprocentní. Když své možnosti přeceníte, hrozí přetížení organismu a kolaps, následný výpadek v tréninku, který rozhodí celou vaší snahu. Je rozdíl i mezi sestavováním plánu pro muže a pro ženy. V čem se tyto plány liší, se můžete podívat ZDE. Rozhodně se vyplatí, když se na sestavení tréninkového plánu obrátíte na odborníky.

casopisprozeny.cz_hammerstrength_cz_02

Najděte si své fitness se zkušenými lektory

Pokud se rozhodnete posilovat ve fitness, vybírejte jen takové podniky, kde působí opravdoví profesionálové ve své oblasti. Velmi důležité také je, aby fitness bylo zařízeno kvalitními posilovacími stroji uznávaného výrobce. Jak takový podnik vypadá? Modelovým příkladem kvalitního fitness Praha může být například posilovna Hammer Strength Fitness.