A zase budeme fandit – začíná MS v hokeji 2016

I když my ženy nepatříme mezi tak zarputilé fanynky, jako naši muži – otcové, bratři, manželé, či synové, jednou v roce fanouškovská nálada padne i nás. To tehdy, kdy na konci jara na brusle nastoupí na Mistrovství světa v hokeji náš český tým. MS v hokeji 2016 URL: http://www.ms-v-hokeji.cz/ je již za dveřmi. S celou parádou tento hokejový svátek propukne 6. května 2016. Tak co se na to připravit a pak v „mužské“ partě umět znale „zaperlit“? Potěším vás, nemusíte začít sledovat sportovní rubriky zpravodajských deníků. Vše, co nás zajímá a co k tomu, abychom zůstaly v obrazu potřebujeme, najdeme na speciálních webových stránkách věnovaných hokejovému mistrovství – na MS-v-hokeji.cz.

ice-hockey-557578_1280

Vše co potřebujeme vědět Mistrovství světa v hokeji 2016

Letošní hokejové mistrovství bude v Rusku. Hraje se ve dvou městech – kde jinde než v Moskvě a v Petrohradě. Určitě vás bude zajímat, že letos je maskotem roztomilý pejsek – sibiřský husky Lajka. Ano, je to ta Lajka, o které jsme se učili ve škole. Pes, který jako první živý tvor okusil vesmírné dobrodružství nás pozemšťanů.

Kdy se hraje na mistrovství který zápas? Přehledný program MS v hokeji 2016 najdete opět na stránkách MS-v-hokeji.cz. Už teď se lze podívat, kdo, kdy a s kým hraje, a přesně na tomto místě najdete vždy i všechny výsledky zápasů. Zápasy našeho mužstva je možné na webu sledovat i online v podobě textového zpravodajství. Je to nejlepší způsob, jak si nenechat zápasy ujít ani tehdy, když zrovna nemůžeme sedět před „bednou“ a utkání sledovat. MS hokej 2016 aktuálně – to jsou všechny informace z Mistrovství světa v hokeji 2016. Nezapomeňte to poradit doma svému příteli, manželovi nebo synovi. Nebo mu to připomenout ve chvíli, když se vás doma snaží přesvědčit, že kvůli hokeji „musí“ opět do hospody. Nemusí!