Maminky nakupují oblečení pro miminka online

Odvážlivců, kteří si troufnou objednávat oblečení přes internet, je málo. Pro malá miminka to však jde a mnoho maminek to praktikuje. Velikosti na malé děti se odhadují dobře, a když jsou náhodou dupačky trochu větší, děťátko do nich brzy doroste. Čerstvé maminky by sice možná čas na nakupování v kamenných obchodech měly, ale na internetu je to daleko zábavnější. Aspoň v e-shopu Tinky.cz.

toddler-1083863_1280

Tinky je jedním z e-shopů na českém internetu, které se snaží být skutečně užitečné. Nejde jim jen o to co nejvíce vydělat, snaží se budovat komunitu spokojených maminek, spojovat je, radit jim a nabízet jim levné oblečení pro miminka. Maminkám se to líbí. Kladně hodnotí nejen rychlou expedici, expresní vyřízení reklamací a ochotný personál, který rád poradí, ale hlavně doplňkové akce e-shopu.

Tinkyáda, aukce a vlastní televize

E-shop Tinky.cz nabízí nejen oblečení, ale veškeré potřeby pro miminka od plenek, přes kočárky až po hračky nebo dětskou kosmetiku. Oblečení je kapitolou samo o sobě, toho tam mají hodně. Jedná se o krásné, levné a značkové oblečky z kvalitních atestovaných materiálů. Pro děti tady mají přichystané to nejlepší, holčičce se dá vybrat něco roztomilého, chlapečkovi naopak drsný obleček. A maminka se u toho ještě pobaví.

Maminky, co jsou trochu aktivní, mohou na Tinky nakoupit značkové kojenecké oblečení a doplňky opravdu levně. Na portále pravidelně probíhají tzv. Tinkyády, v rámci nichž je možné koupit vybrané produkty za výhodné ceny nebo dostat ke koupi nějaký dárek. Funguje tu také jednoduchá aukční síň, která však běží na principu Holandských aukcí – cena se dražením snižuje! Méně zkušené maminky pak ocení Tinky TV. Každý týden se na webu objeví nový díl s radou pro nelehké životní období.

Jde vidět, že na Tinky.cz na spokojenosti miminek hodně záleží. Je to jeden z e-shopů, který působí důvěryhodně už na první pohled, a přestože za sebou nemá dlouhou historii, komunita spokojených zákazníků se rychle rozrůstá. Možná to bude tím, že za e-shopem stojí také chápající rodiče.