Dovolená na míru od CK Monoi

Už máte plné zuby tuctové rekreace a prahnete po nevšední exotické dovolené? Prohlédněte si nabídky luxusních zájezdů od CK Monoi a zamiřte do nevšedních oblastí světa. Cestovní kancelář s dvacetiletou tradicí přistupuje k přání turistů individuálně a zajišťuje tak zájezdy na míru pro rodiny s malými dětmi, zamilované páry, aktivní seniory i náročné cestovatele.

monoi

Exkluzivní letoviska si zamilujete

CK Monoi spolupracuje s osvědčenými partnery, agenturami, dopravci a renomovanými leteckými společnostmi. Čekají na vás senzační služby, profesionální přístup, ochota a slušnost zaměstnanců. Toužíte poznat poklady Las Vegas, lenošit ve famózních resortech u moře, vydat se na pouť pouští anebo okusit komfort plavby luxusním parníkem? Už na nic nečekejte, exotická dovolená klepe na dveře!

Maledivy anebo Havajské ostrovy?

Jen si představte, jak se procházíte po nekonečně dlouhých písečných plážích Karibiku. To nemá chybu. Pro náročné zákazníky jsou připraveny zájezdy na míru do světově proslulých letovisek Jamajky, Floridy a Dubaje. Jestliže se nespokojíte s odpočinkem v tropických oblastech, vydejte se na plavbu komfortní lodí. Na první pohled vás uchvátí elegantní styl a moderní vzhled kajut, zábavný doprovodný program, wellness služby a vynikající kulinářské speciality. Což takhle Tichomoří, Havaj, Aljaška anebo Nový Zéland. Nasaďte toulavé boty a vzhůru za poznáním.

Dovolená na míru až na kraj světa

Podívejte se na karneval v Riu, zahrajte si v kasinech Las Vegas, plujte lodí ledovcovou Antarktidou, vyrazte do golfových rájů Španělska, užijte si vánoční New York, ochutnejte excelentní vína na Madeiře a poznejte drahokamy architektury v Mexiku. Příznivci adrenalinu, zpozorněte! Projeďte Laponsko na sněžných skútrech anebo zdolejte na kole střechu světa. CK Monoi vám garantuje dovolenou na míru.