Jak vypadá svatba na jižní Moravě?


Dnes jsou trendem svatby na statcích či v rodinných penzionech někde na vesnici. Pokud netrváte na tom, že se musíte vzít v blízkosti vašeho bydliště, určitě pouvažujte nad jižní Moravou. Zde konané svatby jsou totiž doslova pohádkové.

Jižní Morava je vůbec jedním z kouzelných koutů naší malé republiky. Život jako by tady plynul tak nějak pomaleji. Film Bobule nepřeháněl, skutečně se tu žije tak pohodově a vy tuto pohodovou atmosféru můžete zažít na své svatbě. Proběhne v klidu, bez stresu a starostí.

Svatba na jižní Moravě dle vašeho gusta

Region je neodmyslitelně spojen s vínem, svatba na jižní Moravě tedy může proběhnout třeba přímo uprostřed vinic. Řekněte si ANO ve vinicích s výhledem na Pálavu! Potěšeni ale budou i vyznavači tradičnějšího obřadu, samozřejmě si můžete slíbit věrnost také v kostele, a to i pokud máte zájem o necírkevní obřad.

Svatební hostina pak může pokračovat třeba přímo ve sklípku, případně ve venkovních prostorách ve stodole – záleží na ročním období a také na vás. Svatba ve vinicích je samozřejmě nejkouzelnější v srpnu či září, kdy víno dozrává. Krásná je ale celoročně.

Buďte spokojení jako řada novomanželů před vámi

Jednou z vyhlášených svatebních lokalit je Vinařský dvůr na faře HOLANEK. Svatby se tu konají dost často, a tak mají s jejich pořádáním dostatek zkušeností. Pořádají svatby pro minimálně 50 osob, maximálně pak 110 osob. Pro novomanžele mají připravený svatební pokoj, pro svatbu samozřejmě dodají nejkvalitnější vína z vlastního vinařství. Menu se připravuje na míru.

Jestli vás svatba jižní Morava láká, domluvte si osobní setkání, nechte se provést všemi prostory vinařství, diskutujte o vašich představách a zjistěte, zda jsou schopní připravit tu ideální svatbu právě pro vás. Vdáváte či ženíte se snad jenom jednou, tak ať tenhle den stojí opravdu za to!