Jak vypadat ve spodním prádle skvěle

Spodní prádlo je základ šatníku. Prioritou při jeho nákupu by mělo být to, aby nám prádlo skvěle sedělo. Nikde by nemělo nic přebývat a ani naopak chybět. Spodní prádlo by mělo být tak pohodlné, abychom téměř nevěděli, že jej máme na sobě.

Jak vypadat lépe

Velkou výhodou skvěle padnoucího spodního prádla je výsledný efekt, kdy můžete vypadat štíhlejší, vyšší a vaše postava působí souměrně. Pro ženy, které trápí plné tvary, jsou ideální klasické kalhotky nebo kalhotky s vyšším pasem. Nevhodné jsou nohavičkové kalhotky, méně vhodné jsou i tanga.

Jaké barvy spodního prádla

Možná se vám to bude zdát divné, ale u spodního prádla neplatí, že pokud chcete vypadat štíhleji, tak byste měli nosit jen černé spodní prádlo. U kalhotek, ale také u podprsenky si můžete dovolit téměř jakékoliv barvy. Skvěle vypadají a rozhodně vám budou slušet vzory, ale také pastelové i syté barvy. Pokud máte rádi tmavší odstíny, tak volte například fialovou, hnědou nebo šedou barvu spodního prádla.

Podle čeho vybrat správně

Při výběru a nákupu spodního prádla jsou nejlepší volbou klasické kalhotky. Tento střih kalhotek padne každé postavě a nejdůležitější je vybrat správnou velikost. Zapomeňte na malé kalhotky, které se vám budou zařezávat do boků a do břicha a zapomeňte také na volné spodní prádlo, které by bylo pod oblečením vidět a navíc by vůbec neplnilo svou funkci.

Zakryjte nedostatky

Hlavní funkcí spodního prádla není jen ochrana před chladem a dalšími vlivy, ale také zakrytí nedostatků a zvýraznění předností. Výběrem správných kalhotek tak můžete zvýraznit a zpevnit zadek, odhalit vypracované břicho a schovat širší boky. Muži pak mají široký výběr pohodlných trenýrek, kterými mohou také zakrýt nějaké to kilo navíc, popřípadě pozvednout svůj vzhled a zvýšit si tak sebevědomí.

Padnoucí prádlo je základ

Dámské i pánské spodní prádlo by mělo být jako vaše druhá kůže. Zapomeňte na trendy a na obecné poučky toho, co by se mělo a nemělo nosit. Sami si vyberte vhodné spodní prádlo, které se líbí právě vám. Nebojte se experimentovat a zkusit nový střih nebo novou barvu. V kvalitním spodním prádle značky Andrie se budete cítit jedinečně a neodolatelně.

Dobrý pocit a pohodlí

Nejvhodnější poučkou, jak vybrat spodní prádlo a vypadat v něm skvěle, je rada, že pokud se v nějakém oblečení necítíte pohodlně, tak ho ze šatníků vyřaďte (nebo nejlépe vůbec nepořizujte). Naopak to, v čem se cítíte vyrovnaně a příjemně, se projeví na vašem vzhledu, celkovém postoji a na vaší náladě. Nošení padnoucího a hezkého spodního prádla sice nemusí být vidět na první pohled, ale věřte, že to na vás bude vidět.

Extra tip

K dokonalému vzhledu patří nejen padnoucí spodní prádlo, ale také hezká a vyživená pokožka. Zajímavou radou, jak zlepšit svůj vzhled nejen prádlem, je denně vypít alespoň 2 litry čisté vody. Uvidíte, že poté budete, navíc v krásném spodním prádle, vypadat opravdu dokonale.

One thought on “Jak vypadat ve spodním prádle skvěle

Comments are closed.