Jak vyzdobit dům na Vánoce

christmas-ornament-207334_1280

Vánoce dělá vánoční výzdoba bytu a světla. Hodně světel – výběr je velký. Trh nabízí světelné řetězy, kabely a hadice, rampouchy, sítě, girlandy a další. Zdobení domu na Vánoce je pro mnohé rodiny velká událost. Chcete-li dlouho očekávaný svátek mít jasný, zábavný a bezstarostný, měli byste již v tyto dny přistoupit k výběru vánočních ozdob a popřemýšlet o zdobení obytného prostoru. Příprava na Vánoce – neuvěřitelně příjemný a vzrušující proces. Elegantní a skvělé girlandy, lesklé vánoční koule a svíčky – to vše inspiruje a vyplní nádherný pocit úžasu v předvečer Štědrého dne.

christmas-bauble-15738_1280

Své domovy zdobíme vkusně a stylově

Toužíte odpovídajícím způsobem letos ozdobit svůj “hrad”, pak musí být dekorace v souladu s vaším stylem. Začneme u vánočního stromečku. Výzdoba jehličnanu by měla být velkolepá a originální, ale nesmí postrádat dobrý vkus. Držte se pravidla – méně znamená více. Velmi elegantně vypadá vánoční stromeček nazdobený v jednom odstínu. Kromě tradičních ozdob, můžete použít zázvor, perník, bonbony v lesklých obalech, kolekce, sušené ovoce, náhradní knoflíky, brože, staré klíče, kaštany či borové šišky.

christmas-1118626_1280

Vánoční dekorace oken

V předvečer oslav Štědrého dne věnujeme náležitou pozornost dekoraci oken. Kouzelné samolepicí nebo vystřižené sněhové vločky, hvězdy a malí andílci dodají okenním tabulím slavnostní a elegantní vzhled. Vyzbrojeni akrylovými barvami, šablonami, tvrdým papírem a nůžkami si můžete vyrobit vlastní ozdoby, fantazii se meze nekladou. V procesu experimentu s barvami, tvary a velikostí docílíte nápadné výzdobě oken, která potěší nejen vás, ale i kolemjdoucí lidi. Proč neoživit i chladné mramory. Stačí zabalit do světlého saténového plátna korálky nebo drobné oblázky. Konečný dotek – umělý sníh. Neopomeneme nazdobit stěny – obyčejné stuhy ozvláštní každý tmavý kout.