Klasickým batohům odzvonilo, vsaďte na designové batohy

Trendy designový batoh do města
Trendy designový batoh do města

Pokud nejste milovnicí kabelek, ale váš sportovní či klasický batoh již ztratil nejen barvu, ale i vaši pozornost, vsaďte na designové batohy Natwee. Právě proto nyní přichází na scénu novinky stylové, sportovně elegantní a naprosto skvělé. Stačí si vybrat ten svůj stylový batoh v oblíbených barvách. Batohy Natwee jsou naprosto univerzální a lze vybrat vzory vhodné jak pro ženy, tak i pro muže.

Značka Natwee totiž naprosto boří zavedené mýty, kdy je batoh pouze sportovním doplňkem. Italský design má ve světě velký zvuk, a tato italská značka přichází s batohy speciálně pro ženy, které se nebojí ukázat svou osobnost. Nabízí pestré i tlumené barvy, moderní motivy, super design, perfektní materiál a kaučukové přezky, které dělají z tohoto batohu naprostý módní hit.

Designové batohy pro ženy i muže
Designové batohy pro ženy i muže

Stylové batohy jsou sázkou na jistotu

Z kabelky či tašky přes rameno po celém dni bolí, jak se říká celý člověk. Kufřík do ruky přináší velké omezení, ale takový batoh, to je úplně něco jiného. Přináší příjemně rozloženou zátěž na vaše záda, volné ruce a naprostou pohodu a komfort při nošení. Takový stylový městský batoh se hodí do práce i do školy, do města i na výlety.

Kvalitní batohy Natwee jsou pečlivě ušité a nesou v sobě prvky sportovně elegantního designu. Pestrá paleta stylů, vzorů a barev vám umožňuje vyjádřit svou osobnost na plný plyn. Batohy, to jsou prostě příruční tašky vhodné na každý den. A jsou velké přesně tak akorát. Nabízí se v rozměru 31,5 cm x 38 cm x 8 cm, kam se vejdou sešity, učebnice do školy, desky s doklady, tablet i notebook včetně svačiny. Mají vzhled designové kabelky a šetrně chrání vaše záda. Designové batohy disponují osobitým vzhledem a nechávají vaše ruce volné. Tyto trendy stylové batohy jsou efektní a praktické.

Designový batoh Multicolor
Designový batoh Multicolor

Batoh Natwee Multicolor

Oživí zimní období, zapadne do barev podzimního listí a skvěle se sladí s pestrou barvou květů jara i léta. Milujete teplo, sluníčko, vůni a krásu květů jara? Ponechte si radost z těchto barev na celý rok. Kolekce jaro – léto 2016 batohů Natwee je odrazem všeho, co jaro s létem přináší.

Naleznete v ní motivy přírody, slunné pláže, barvy ulic města, letních festivalů a celého letního života. Každým dnem vás může doprovázet stylový batoh Natwee Multicolor. Tyto batohy jsou určeny pro všechny, jenž mají rádi zářivé barvy, mají ten správný cit pro módní trendy a nechtějí jen tak splynout s davem. Natwee Azteco dotáhnou váš styl k dokonalosti. Zajímají vás designové batohy? Pak si přečtěte tento článek.

3 thoughts on “Klasickým batohům odzvonilo, vsaďte na designové batohy

Napsat komentář