Jaké jsou výhody kuchyně na míru? Zjistili jsme to u výrobce Le bon

Chcete novou kuchyň a rozhodujete se nad tím, zda vybrat nějakou z obchodního řetězce, nebo si nechat vytvořit kuchyňskou sestavu přímo na míru vašemu stylu, bydlení i peněžence?

lebon kuchyně

Prozradíme vám, proč je kuchyně na míru nejvýhodnější volbou!

Kuchyně je důležitý středobod domácnosti

V drtivé většině je kuchyně centrem dění v domácnosti, i z toho důvodu je třeba novou sestavu pořizovat s ohledem právě na to, že se zde nebude ‘’jen vařit’’. Kuchyně by měla vyhovovat potřebám každého z členů rodiny.

Kuchyně dělaná vám na míru se přizpůsobí vašim zvyklostem a životnímu stylu. Hledáte-li výhody kuchyně na míru, pak je právě toto první z nich.

Co byt/dům, to originál – Nepodceňujte to při výběru nové kuchyně!

Řekněme si na rovinu, že sériově vyráběné kuchyně z obchodních řetězců jsou vyráběny za účelem co nejnižší ceny, je tedy třeba počítat s také tou nejnižší kvalitou. Po nákupu sériově vyrobené linky zjistíte, že materiál sotva odolá každodennímu náporu a stejně tak jasně dané rozměry skříněk se vůbec nemusí hodit do prostorů vašeho bytu, či domu.

Český výrobce Le bon vyrobí kuchyň tak, aby plně odpovídala prostoru vašeho bydlení.

Nová kuchyně není o kompromisech!

U sériových kuchyní se připravte na to, že budete muset hledat kompromisy a slevovat ze svých původních požadavků. To však není případ kuchyně na míru. U Le bon nepracují s žádnými předpřipravenými návrhy, vše je navrhováno přímo až pro daného zákazníka.

V rámci kuchyně na míru získáte všechny své specifické požadavky a nejlepší řešení k vámi stanovenému rozpočtu.

Polovina úspěchu tkví v použitém materiálu

Spokojenost s kuchyní je daná z poloviny tím, jaký materiál je pro kuchyni použitý. Český výrobce pracuje dýhou a lamináty, které jsou oblíbené pro jejich odolnost vůči oděru a vlhkosti. Pracovní deska je pak z Corianu, což je materiál, který se spojuje bez spár – deska včetně dřezu pak vypadá jakoby byla vyrobená z jednoho kusu.

Kvalitní materiál kuchyně na míru vede k dlouhé životnosti bez nutnosti oprav.

Nemáte představu, jak by měla vaše neobyčejná kuchyně vypadat?

Inspirujte se na lebon.cz