Muži milují erotické prádlo a ženy, které ho nosí

Vysvětlíme vám, proč muži milují ženy v erotickém prádle a proč byste ho měla taky nosit. Mnohé z nás totiž zapomínají na to, že i spodním prádlem se dá zvýraznit tělo. Muži hodně dají na vizuální vnímání, daleko víc se soustředí na to, co vnímají zrakem. Je za tím psychologické vysvětlení.

woman-746911_1280

Muži vnímají více očima, ženy ušima, takže mužům se automaticky víc líbí žena, která má na sobě erotické prádlo. Rádi sledují, jak se po místnosti procházíme v sexy prádýlku, a ještě raději ho z nás svlékají. Je to pro ně něco jako rozbalování originálního dárku, na který se těší.

Viděly jste někdy muže v hedvábných, krajkových nebo průhledných boxerkách? Ne. My ženy na to tolik nejsme, zato muži si na hezké spodní prádlo potrpí. V případě vztahu muže s mužem většinou mívá jeden z nich tendenci zdůrazňovat své tělo pomocí šperků, kůže a hezkého prádla, ale v heterosexuálním vztahu prostě ne.

Využijte erotické prádlo ve svůj prospěch

Udělejte z hezkého spodního prádla svou kamarádku. Pomůže vám zvýraznit vaše přednosti a vypadat svůdněji. Pořiďte si push-up podprsenku, která opticky zvětší prsa, a podvazky a můžete si být jistá, že si rozhodně nevšimne (neexistujících) špeků, ze kterých máte takové mindráky. Erotické prádlo dodává sebevědomí, takže je možné, že když ze sebe uděláte sexy dámu, bude s vámi v posteli mnohem větší zábava.

Udělejte svého muže šťastným

Víte, že mnoho žen, které jsou šťastně vdané, mají plný šuplík sexy spodního prádla? Navíc tím, že si nějaký pěkný kousek pořídíte, uděláte radost dvěma lidem najednou. Nejdřív sobě a pak i svému muži.

Stydíte se jít si koupit třeba podvazky? Ale prosím vás… Nemusíte zvednout ani paty, objednejte si je online. Jedním z oblíbených e-shopů s kvalitním prádlem světových značek (hodně z USA) je www.sosexy.cz. Výběr mají opravdu široký, dokonce nabízí hodně věcí ve velikosti XXL. Nemusíte se vůbec bát objednávat bez zkoušení. Všechny materiály jsou pohodlné na nošení, velikosti sedí, k reklamacím a vracení zboží dochází opravdu minimálně. Buďte sexy a svůdná.