Jaké oblečení bude perfektním doplňkem pro zaměstnance vaší restaurace?

Pokud jste jedním z odvážlivců, kteří podnikají v oblasti pohostinství, vzdáváme vám všechnu čest. Přece jen se jedná o extrémně těžký obor a neustálou dřinu. Zakládáte si na kvalitních pracovních úborech pro své zaměstnance? Víme, jaké oblečení vychází nejlépe.

Reprezentativní účel

Jako majitelé restaurace prodáváte především dobrý pocit. To znamená nejen chutné a kvalitní jídlo, ale i pěkné prostředí a usměvavou obsluhu se sofistikovanou uniformou. Právě číšníci a barmani jsou první linií, jež spojuje vás a návštěvníky.

Přesně proto nesmíte podcenit pořádné oblečení pro číšníky. Nejdříve se zaměříme na ideální složení použitých látek tak, aby byli vaši zaměstnanci chránění v každém ročním období. Poohlížejte se především po bavlně, která se nekroutí a příjemně odvádí pot od těla. Nebojte se ani kombinace bavlny/polyesteru (bavlna by měla být zastoupena ve větším procentu).

Oblečení na míru

Častým kamenem úrazu je i barmanská zástěra. Zde už se dostáváme do oblasti, kde větší poměr polyesteru vůbec ničemu neškodí. Ať tak, či onak, nezapomínejte na reprezentativní účel veškerého oblečení vašich zaměstnanců.

Nebudeme se tu bavit o barevném provedení, které by mělo ladit s povahou interiérů vašeho podniku. Zaměříme se spíše na nášivky a loga. V tomto ohledu se vyplatí podívat se třeba na služby jednoho z nejoblíbenějších dodavatelů s názvem Fomi.

Tito odborníci se svému oboru věnují již déle než třicet let, přičemž v současnosti spolupracují s majiteli restaurací, penzionů, hotelů, hospod či třeba lázní. Na jejich webových stránkách najdete stovky druhů oděvů pro celý personál. Stejně tak si lze nechat ušít oblečení přesně na míru (budete muset nechat změřit své podřízené), což s sebou přináší i možnost vyšití loga nebo libovolného motivu.