Jedinečná šance – využijte 90 % slevu na svatební šaty!

Začínáte plánovat nejkrásnější den vašeho života? Už se těšíte, až si se svým vyvoleným řeknete ano a budete si užívat výjimečný den se svou rodinou a blízkými? Jako nevěsta jistě chcete být nejkrásnější! Jestliže ještě nemáte vybrány svatební šaty, pospěšte si! Díky jedinečné nabídce nyní koupíte luxusní svatební šaty se slevou až 90 %! Kde?

wedding-1183271_640

Nádherné kousky od značky Zoryana Stekhnovych – Paris

S mega výprodejem přišla značka luxusních oděvů Zoryana Stekhnovych – Paris. Šaty této značky jsou proslulé svou precizností. Mají moderní střihy, které dokáží zvýraznit ženské přednosti a naopak schovat partie, se kterými mají ženy problém. Ušity jsou z prvotřídních materiálů, preciznost je vidět v každé nitce. Svatební šaty nabízí v několika střizích. K mání jsou klasické a vysoce elegantní modely a nabídka jistě uspokojí i nevěsty, které mají rády extravaganci. Výprodej svatebních šatů začal, neváhejte ani vteřinu.

výprodej svatebních šatů

Slevy jsou obrovské. Například vysoce elegantní šaty s decentním zdobením, které běžně stály 22 000 Kč, nyní koupíte za 2 000 Kč. Svatební šaty s bohatou sukní, jejichž původní cena byla 25 000 Kč, koupíte za 5 000 Kč apod. Ve slevě je celkem 10 modelů, rychlost se vyplácí! Nenechte si skvostný kousek „ukrást“ někým jiným! Šaty si lze vyzkoušet v butiku Zoryana Stekhnovych – Paris na adrese Na Moráni 13 – Praha 2.

I nezbytné doplňky

Kromě šatů nabízí Zoryana Stekhnovych – Paris skvostné svatební doplňky. Značka se specializuje na punčochy, podvazky, rukavice a ozdoby do vlasů. Nabízí také náhrdelníky, náušnice a náramky. Cena začíná na pouhých 50 Kč.

Funguje také půjčovna

Nevybrala jste si ve výprodeji? Připravena je pro vás půjčovna svatebních šatů. Najdete zde desítky modelů, které vás ve výjimečný den promění v princeznu. Nabízí i šaty pro družičky či šaty pro maminky.