Kouzlo útulného domova

Neznám nikoho, kdo by si přál, aby jeho domov nebyl útulný a přátelský. Každý se snaží, o co největší možné zútulnění. Někdo pěstuje květiny, někdo upřednostňuje dekorace a někdo potřebuje plápolající oheň v krbu. V kterémkoliv bytě však najdete bytový textil, který je hlavním tvůrcem vizualizace vaší domácí pohody.

slider

Bohatý výběr

Na českém trhu je k výběru velký počet společností, které prodávají bytový textil. Liší se většinou kvalitou, která je rozhodující pro životnost výrobku, který za vaše peníze zakoupíte.

Mezi společnosti, které dodávají kvalitní ubrusy, prostěradla, povlečení a mnoho dalšího zboží, patří firma Tibex. Se svoji více než desetiletou zkušeností na našem trhu se řadí mezi dlouhodobé a ozkoušené prodejce, kteří vám zajišťují dodání kvalitního textilu. Po dobu, kterou společnost existuje, se rozrostl počáteční sortiment a v současnosti zde vyberete jakékoliv zboží – ručníky, peřiny, ale i povlečení.

Povlečení je pro vás přichystáno v bohatém rozměru, kdy si můžete vybrat nejen ze samotných dezénů povlečení, tak aby se do vaší ložnice opravdu hodilo, ale záleží pouze na vás jaký materiál je pro vás příjemný, a který budete preferovat.

Pro vaše nejmenší je připravena samostatná nabídka, která zajišťuje kompletní výbavu do dětských postýlek. Místo, kde vaše dítě spí, se snadno promění v pohádkové místo, kdy společníkem bude Krteček či Disneyho princezny. Veškeré povlečení pro děti je samozřejmě licencované.

Domácí práce

Všude po celém světě je vychvalováno české řemeslo a čeká práce, která je vnímána jako kvalitní, spolehlivá a s dlouhou životností. Využijte tedy toho, že máte k dispozici český kvalitní bytový textil a nakupte u spolehlivého dodavatele. Zútulněte vás domov tak, aby se v něm cítil každý příjemně a pohodově. Společnost Tibex vám s tímto úkolem ráda pomůže.