Kosmetika z arganového oleje dokáže divy

Používání kvalitní kosmetiky je pro mnohé z nás jakousi samozřejmostí. Ne každý přípravek ale musí zaručeně pomáhat. I proto je třeba se spoléhat na zaručené účinky, které přináší kosmetika z arganového oleje. My si v následujících řádcích arganový olej podrobně představíme a nabídneme také tipy na některé vynikající přípravky, jichž je základem.

kosmetika,argan

Jeden z nejvzácnějších olejů

Arganový olej je mnohdy označován jako marocké či tekuté zlato. I tato charakteristika jasně hovoří o jeho nepostradatelnosti a vysoké ceně. Není se čemu divit, jelikož je velmi vzácný. Vyrábí se z plodu ouctní dřeviny zvané Argania Spinosa. Získáván je ve stoprocentní podobě lisováním za studena. Zmiňovaný strom roste pouze a jedině v malé oblasti jihozápadního Maroka a patří mezi ohrožené druhy pod patronací Unesca.

Pestré kosmetické využití

V kosmetice si své místo najde prakticky ve všech přípravcích. Často bývá součástí krémů určených na celé tělo, ale i pouze na suchou a velmi citlivou pleť. Optimální je i přímo samotný olej jako alternativa denního a nočního krému. Sloužit může i jako podklad pod make-up. Vynikající jsou i nejrůznější šampóny obsahující tuto látku. Pomáhá i proti vráskám a pár kapek klidně můžete přidat i do koupele. Zjemní a zklidní pokožku.

Vyberte si kosmetiku dle vašich představ

Pestrou paletu výrobků s arganovým olejem najdete v eshopu Viphair.cz. V jeho nabídce jsou nejen šampóny a nejrůznější krémy, ale také klidně i stoprocentní bio arganový olej a ostatní kosmetika. Dobrou volbou je také například pleťová maska na vlasy s extraktem pocházejícím z vysoce jakostního marockého oleje, který dokáže naprosto skvěle hydratovat a regenerovat poškozené vlasy. Výborný je ale i vlasový kondicionér chránící vlasy před poškozením, vysokou lámavostí a postupným vysušováním.

3 thoughts on “Kosmetika z arganového oleje dokáže divy

  1. Ahoj, vím, že to tady úplně nepatří, ale máte zkušenost s léky na akné Isotretinoin Belupo®? Má kosmetička mi je doporučila jak na akné, tak na vrásky. Asi do toho půjdu, prozatím jsem četla samé pozitivní recenze, ale přesto by mě to zajímalo.

    1. Ahoj, já zkušenost mám a musím říct, že Isotretinoin Belupo® mohu doporučit všemi deseti, já ho tedy měla primárně vůči vráskám :). Nyní mám pleť zase jak mimino

Comments are closed.