Jsou malí, žlutí a děti je milují. Mimoni vítězí na plné čáře

7975-detske-povleceni-mimon-na-snure
Foto: RodinneBaleni.cz, dětské povlečení MIMOŇ NA ŠNŮŘE

Jsou na Zemi déle než samo lidstvo a jejich jediným úkolem je sloužit tomu největšímu padouchovi, co kdy kráčel po světě. I přesto si získali velkou oblibu. Mimoni prostě a jednoduše zabodovali a zaplnili nejen kina, ale i různé časopisy a obchody. Oblíbené jsou zejména osušky a povlečení, které promění každé koupání nebo spánek v dobrodružství.

Kvalitní spánek = skvělý den

Spánek je důležitý, v posteli strávíme téměř polovinu života. A když se dobře nevyspíme, můžeme mít zkažený i celý den. A platí to i u těch nejmenších. Důležitá je kvalitní matrace a rošt. Ale mnozí zapomínají na to, že i povlečení by mělo splňovat různé podmínky, aby náš spánek i našich dětí byl hodnotný. Jak ale poznat, že kupujete to správné povlečení? Rozhodně podle materiálu. Měl by být prodyšný, savý, mít dobrou izolaci tepla a být příjemný na dotyk. Dětské po povlečení v eshopu RodinneBaleni.cz je vždy ze 100% bavlny, která je pro děti je ideální (hypoalergenní, měkká, příjemná na omak). Rodiče dávají přednost kvalitě, u dětí jde spíše o obrázek hlavního hrdiny.Povlečení s Mimoni tak umí splnit obě dvě přání najednou.

5395-detska-osuska-mimoni-v-bitve-70x140-cm
Foto: RodinneBaleni.cz, dětská osuška MIMONI V BITVĚ 70×140 cm

Koupání, které děti baví

Dětská pokožka je citlivá a musí se o ni pečovat a vše, s čím se dostane do styku, by mělo být kvalitní. Proto byste měli dávat pozor i při výběru ručníků a osušek. Měly by splňovat minimálně tři kritéria. Správná osuška má být hebká, dostatečně savá a samozřejmě důležitý je i působivý design. Kromě těchto vlastností věnujte pozornost i gramáži, čím je vyšší, tím je osuška nadýchanější, savější a odolnější proti poškození. Pořiďtě dětem například bavlněnou osušku s Mimoni, která díky své jemnosti vyhovuje jejich pokožce. Nejen v létě se vám bude hodit i dětské pončo s Mimoni, které si vaše ratolesti zamilují, stejně jako žluté sympaťáky.