V jedné předaleké galaxii

Lego Star Wars
Lego Star Wars bude skvělým dárkem pro vaše dítě

Hledáte ideální dárek pro své děti nebo vnoučata? Něco chytrého a kreativního, nadčasového a zároveň dětem blízkého? Zkuste vsadit na dárek z vesmíru! Do kin nedávno přišel nový film z univerza Star Wars a každý správný fanoušek jistě zatouží mít doma vesmírnou stíhačku nebo třeba neohroženého stormtroopera…

Když se spojí kreativní příběh a kreativní hra

Série Star Wars svého času uhranula celý svět, a to především díky své úžasné nápaditosti. Předaleká galaxie je tvořená desítkami planet obývaných originálními postavami, které příběhu dodávají hloubku a jimž série vděčí za svou nesmrtelnost. Zkrátka a dobře, Star Wars je jedna velká hra.

Stejně tak stavebnice Lego. Ta se zrodila v dánském městě Billund před více než šedesáti lety a od té doby je nepostradatelná ve statisících dětských pokojů. Představuje jednu z nejkreativnějších her, jelikož díky své jednoduchosti nabízí prakticky neomezené možnosti. Zároveň reaguje na přání nejmladší generace náruživých stavitelů, kteří se jejím prostřednictvím mohou dostat do světa svých oblíbených příběhů – ať už je to exotická džungle, tajemné hrady nebo právě vzdálený (a proto tak lákavý) vesmír.

Nekonečné možnosti

V řadě Lego Star Wars je toho na výběr skutečně mnoho. Váš potomek se může přidat k povstalcům a hrdinně bojovat proti jednotkám Impéria, nebo v roli imperiálního vojáka ukrýt a dobře střežit plány na Hvězdu smrti. Pro opravdové sběratele jsou tu pak figurky hrdinů i padouchů, od Luka Skywalkera a Darth Vadera až po postavy z nejnovější epizody. Lego Star Wars nabízí také celé kompletní stavebnice, včetně figurek hrdinů a vyzbrojeného bojového letounu, takže je dokonce možné přehrát si slavné filmové scény po libosti doma v obyváku.

Ať už se ale rozhodnete jakkoliv, nechť vás na vašich cestách mezi hvězdami provází Síla…