Jste těhotná a chcete se líbit?

těhotné

Těhotenství je krásné a pro každou nastávající maminku hodně složité období. Velkými změnami prochází její tělo. Bříško se každý měsíc zvětšuje, přibývají i centimetry na zadečku, rukou a dalších partiích. Právě tyto změny se mohou negativně podepsat na psychice. Těhotná žena svou postavu tak trochu proklíná a připadá si „jako sud“. Lamentujte, že nemá co na sebe a v běžném oblečení se cítí nesvá. Je to i váš případ? Máme pro vás řešení, jak si v těhotenství dopřát oblečení, které podtrhne vaši krásu a nabídne pohodlí!

4 zásady výběru těhotenského oblečení!

  1. Má-li vám oblečení sedět, vybírejte si přesnou velikost. Nesnažte se kupovat věci o číslo i dvě větší. Nikdy to nebude vypadat dobře.
  2. Dejte si velký pozor na švy. Široké a příliš silné švy vás budou tlačit.
  3. Perfektně se budete cítit v těhotenském oblečení z funkčních přírodních materiálů. Ideální je bavlna, která odvádí pot.
  4. Zaměřte se na praktičnost. Oblečení by mělo kopírovat postavu, nesmí být příliš krátké ani dlouhé. Mělo by vypadat elegantně a ne vyzývavě.

Trendy v těhotenské módě nejsou pasé!

Máte ráda módní trendy a bojíte se, že se jich v těhotenství budete muset vzdát na úkor praktičnosti? Zapomeňte na to. V České republice fungují obchody, které se specializují na těhotenskou módu, která drží krok se současnou dobou. Jedním příkladem za všechny je internetový obchod tehotne.cz. Jeho sortiment tvoří těhotenské oblečení, jako jsou: sukně, kalhoty, bundy, košile, svetry, legíny a mnoho dalších. Při nákupu nemusíte mít obavy, že byste vybrala špatně velikost. Pokud si nebudete jistá, stačí do objednávky napsat aktuální míru přes boky (příp. prsa apod.). V obchodě pro vás najdou ideální velikost.

Nepodceňte volbu barvy!

Při výběru oblečení nezapomeňte popřemýšlet o barvě. Jestliže jste hodně přibrala a chcete kila schovat, volte oblečení v tmavší barvě. Rozhodně se vyvarujte proužkům, které opticky rozšiřují. Pozor si dejte na jednobarevné oblečení v růžové barvě, i ta dokáže přidat nějaké to kilo navíc, jistě nechcete vypadat jako bonbón. Jestliže se nechcete světlé růžové vzdát, zvolte k ní doplňky v tmavé barvě. Nebojte se vzorů – na něžnosti vám přidá těhotenské oblečení s motivem jemných kvítků.