Soutěžte o letenku a další hodnotné ceny

girl-571808_1280 (1)

Soutěžte s námi a vyhrajte jednu z 6000 cen, včetně 3 iPhone 6S Rose Gold a několika zájezdů. Kdo by nyní, když se blíží léto, neotevřel náruč letence snů? Jak ale na to? Kupte tampony Ria a vezměte si u pokladny účtenku, kterou si pečlivě uschovejte. Vyplňte na webových stránkách www.riagirl.cz registrační formulář, nahrajte účtenku a modlete se, abyste byli v daný výherní čas první v pořadí. Pak máte hodnotnou výhru pro dané soutěžní kolo zaručenou. Pokud to nevyjde, nezoufejte. Můžete nahrát více účtenek. Udělejte si zásobu Ria tampónů, které se vždycky hodí. Nezapomeňte si ale na každou krabičku tamponů vzít samostatnou účtenku. Ria tampóny, to je komfortní dámská hygiena protkaná soutěží o krásné hodnotné dárky.

Dovolená s tampóny Ria

Plánujete dovolenou? Neumíte si prázdniny bez písečné pláže a slaného moře představit? Soutěžte s tampóny Ria, díky kterým můžete zažít skvělou dovolenou. A nezapomeňte si tampóny přibalit pro jistotu do kufru. Nikdy nevíte, kdy vás červená nepříjemnost překvapí. Zvláště pokud neberete antikoncepci a máte menstruaci nepravidelnou, měli byste mít Ria tampóny uschovány v tašce, kabelce či batohu. Mějte je vždy na dosah ruky. Používání tamponů je zdravou volbou moderní dívky i ženy. Při dodržování doporučení výrobců a základních hygienických pravidel představují tampony spolehlivý, pohodlný a zdravý prostředek menstruační hygieny.

Za rychlost odměna

Ke startu, připravit, pozooor – teď! Kupte, soutěžte, vyhrajte, těšte se, slavte a třeba i leťte! Ty nejrychlejší z vás se můžou těšit na letenky pro 2 osoby, lifestylové jablíčkové telefony, dárkové poukazy do e-shopu Parfums.cz, sportovních prodejen A3 Sport, prodejen H&M s oblečením či hřebeny Tangle Teezer, které netahají a osvěžující parfémové vody Chloé 30 ml. A prvních 5000 z vás dostane za odměnu krabičku tampónů Ria Normal 16 ks, třeba na dovolenou.