K čemu všemu se dá použít selfie tyč

selfie-stick-827879_1280

Nejspíš byste se divila, jak jsou lidé vynalézaví. Taková selfie tyč totiž vůbec nemusí sloužit jen pro pořizování snímků celé party nebo pro focení selfie.

Fenomén jménem selfie tyč se rozmohl před několika lety. Konzervativním dospělákům se často zdají příšerné a nechápou, jak je někdo může používat. Teenageři si je zamilovali. Kdo dnes nemá selfie tyč, jako by nežil. Jak jinak chcete pořizovat snímky na Instagram?

Jak vlastně selfie tyč funguje?

S nadsázkou se o ní mluví jako o prodloužené ruce. Je to prostě tyč, na jejíž konec připevníte telefon, což vám umožňuje vyfotit se z větší dálky (díky tomu jsou vidět i lidé ve vašem okolí či krásná katedrála za vašimi zády).

Princip samotného pořizování fotografií je však u různých typů odlišný. Někdy je telefon připojen k tyči kabelem, jindy přes Bluetooth, v tom případě stačí zmáčknout tlačítko na tyči a je hotovo. Obyčejné levné tyče nic takového nemají, musíte si nastavit samospoušť a počkat, než vás telefon vyfotí.

Mnohem komfortnější jsou pochopitelně první dva typy, za nejnižší ceny je seženete v e-shopu s mobilním příslušenstvím JHmobil.cz. Skladem má přes 7 000 produktů, pěknou selfie tyč u nich dostanete do stokoruny. Takže jestli tu svou ještě nemáte, koukejte to napravit. Dá se totiž využít na mnoho způsobů.

selfie-900001_1280

Na co všechno se dá využít?

Předně na focení fotografií, ale to vám asi přibližovat nemusíme. Proto zmíníme dva bizarnější způsoby jak si s tyčí pohrát.

Pamatujete si periskop, o němž jste se určitě učila v hodinách fyziky na základní škole? Selfie tyč se dá použít podobně. Jeden nápaditý stalker z Ameriky ji využíval na špehování ženy, která se mu líbila. Prodlouženou ruku prostě natáhl až do okna a natáčel, jak se sprchuje. Žena si toho brzy všimla, avšak pachatele se dopadnout nepodařilo.

O něco více šokující je použití selfie tyčí na zkoumání vlastní vagíny. Pochopitelně k tomu potřebujete správně uzpůsobenu tyč. Možná bychom měli spíš říct vibrátor s kamerou, protože tak to vypadá. Každopádně je tahle věc určená ke zkoumání vlastního těla.

A co vy? Máte svou selfie tyč doma? A na co ji používáte?