Kam vyrazit do Prahy za nákupy?

Potřebuje váš šatník změnu? Tak proč jste ještě nevyrazila na nákupy? Máme pro vás tip na top 3 největší pražská nákupní centra i na jiná místa, kam se vyplatí vyrazit na nákupy oblečení. Dobře víme, že jeden den stačit nebude, proto jsme zapátrali i po výhodném ubytování. Nechte se inspirovat.

Top 3 nákupní centra

V hlavním městě najdete několik obřích nákupních center. My jsme pro vás vybrali top 3. Vybírali jsme podle nabídky obchodů, zajímala nás i dopravní dostupnost z centra. Jako první doporučujeme Obchodní centrum LETŇANY. V centru se nachází více než stovka obchodů s klasickou i luxusní módou. Velkou výhodou je, že vás sem zaveze zdarma autobusová linka OCL. Nástupní stanice je například u zastávky metra Letňany, Prosek a Střížkov.

casopisprozeny.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Naším druhým tipem je Fashion Arena Prague Outlet Šterboholy. Jedná se o největší outletové centrum v České republice. Nakoupíte zde značkové zboží až o 70 % levněji. Centrum se nachází na adrese Zamenhofova 440, Praha 10.

Do třetice doporučujeme nákupní centrum Metropole Zličín. Centrum se nachází v blízkosti konečné stanice metra B Zličín. I zde na vás čekají desítky obchodů.

Netradiční nákupy

Pokud nebazírujete na značkovém oblečení, navštivte tržnici SAPA. Jedná se o velmi rozlehlý komplex, proto si raději přečtěte tohoto praktického průvodce po tržnici.

A náš tip na ubytování?

Pokud budete v Praze trávit na nákupech více dní, zvolte luxusní pražský hotel Belvedere Praha. Potěší vás nabídkou stylových pokojů s vlastním sociálním zařízením, minibarem a televizí. Vybrané pokoje jsou upravené pro alergiky a osoby s handicapem. Hotel nabízí

4* luxus za velmi atraktivní ceny. Pokud budete ubytování v Praze rezervovat předem a zůstanete s hotelu 1 nebo 2 noci, dostanete slevu 10 %. Při pobytu na 3 a více nocí bude sleva celých 15 %.

casopisprozeny.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Belvedere je hotel na Letné. Pouhých 5 minut chůze stačí, abyste se došla na stanici metra Vltavská a pohodlně se dostala ke všem největším nákupním centrům.