Levné byty na Žižkově – nenechte si nabídku uniknout!

Praha je ideální místo k bydlení hned z několika důvodů. Líbit se vám zde budete v případě, když chcete být neustále v centru dění, toužíte po vyšším platu i tehdy, chcete-li vaše děti posílat do prestižní školy. Máme pro vás tip na zajímavý projekt, který aktuálně nabízí levné byty v městské části Žižkov.

Moderní pojetí!

Žižkov patří mezi nejpopulárnější pražské lokality snad od nepaměti. Lidé si bydlení pochvalují, protože Žižkov je téměř v centru a nabízí bohaté kulturní vyžití. Jeho výhodou je i blízké spojení s přírodou. Oblíbenost lokality byla výzvou pro developerskou společnost Metrostav Development a.s., která se rozhodla zde postavit nové moderní bydlení v Praze. Zrealizovala projekt Na Vackově. Staví se v klidné lokalitě v okolí ulice Olgy Havlové.

casopisprozeny.cz_navackove_cz_01

Projekt nabízí celkem 3 bytové komplexy a v nich 202 bytů. Nejvíce je bytů o dispozicích 1+kk, a to celkem 85. Dále projekt nabízí 26 malometrážních bytů 2+kk a ještě 81 bytů 3+kk. Na své si přijdou milovníci luxusu – developer připravil ještě 10 bytů 4+kk. Všechny byty Praha 3 nabízí komfort, některé mají balkony, jiné lodžie a ty v přízemí disponují předzahrádkou.

casopisprozeny.cz_navackove_cz_02

Proč právě zde?

Moderní byty nejsou jediným lákadlem projektu. Rezidenti budou těžit ze strategické polohy. Nedaleko se nachází nejen centrum města, ale i malebná příroda. Kousek je to do parků Balkán a Židovské pece, které vyzívají k dlouhým procházkám. V místě se nachází i několik obchodů, restaurací a jdou zde i školy, školy a lékaři.

Prodej levných bytů v Praze byl již zahájen a zájem je obrovský. Nedávno developer oznámil, že je prodáno 100 % bytů v budově A. Jestliže vás projekt zaujal, příliš dlouho se nerozmýšlejte. Domluvte si schůzku s prohlídkou bytu a zjistěte si možnosti vaší hypotéky. Základní představu o výši úvěru pomůže udělat tato online hypoteční kalkulačka.