Nerada cestujete do práce autem, ale nechcete se dřít ani na kole? Máme řešení!

Máte to do práce jen pár kilometrů, ale necítíte se dobře při každodenním dojíždění v autě zejména pak ve městě, kde je doprava hustá a komplikovaná? Nechcete se spoléhat ani a veřejnou dopravu? Nemáte ráda dojíždění do práce na kole, protože vás samotná cesta vysílí a už ráno se zapotíte, ještě než přijedete do práce? Máme pro vás ideální řešení.

Se skútrem budete mít po starostech

Velkým pomocníkem při každodenním dojíždění do práce na kratší vzdálenosti se může stát skútr. Skútry mají oproti klasickým motorkám mnoho výhod. Především se jedná o malou spotřebu, takže budete šetřit výdaje. Skútr se snadno ovládá, což je plus především v husté městské dopravě. Má automatickou převodovku, není třeba řadit a patří do skupiny vozidel, ke které potřebujete řidičské oprávnění A1, které dostáváte automaticky k řidičáku na auto.

casopisprozeny.cz_kentoya_cz_01

          Novinka: Skútr Kentoya MOTO MAXIMUS 125

Vyberte si nejvhodnější design

V současnosti je nabídka skútrů opravdu pestrá. Můžete vybírat skútry s obsahem 50 ccm nebo 125 ccm podle toho, jak rychle budete chtít jezdit. Rozhodně doporučujeme zaměřit se na kvalitní a prověřené výrobce, u kterých máte jistotu kvalitní výroby a záruku. Mezi nejstabilnější značky skútrů na trhu patří Kentoya. Ta aktuálně nabízí 12 variant provedení skútrů ve sportovních designech, robustních, dámských i retro. Stačí si jen vybrat. Jaké varianty mohou mít skútry, se můžete dozvědět na každoročním srazu skútrů. Více o srazu skútrů čtěte ZDE.

 

casopisprozeny.cz_kentoya_cz_02
Skútr Kentoya Moto FEVER 125 4T

Kentoya nabízí i elektrokola

Kentoya se v posledních letech nespecializuje jen na vývoj a výrobu skútrů, ale svým zákazníkům nabízí také elektrokola. Jedná se o elektrická kola na vysoké úrovni kvality se silným elektromotorem a dlouhou výdrží akumulátoru. Elektrokola i skútry Kentoya je v současnosti možné nakupovat také na výhodné splátky bez navýšení. Detailní informace hledejte u specializovaného prodejce na www.kentoya.cz.