Kam za wellness pro dva?

Už dlouho jste si s partnerem neudělali čas jen sami na sebe nebo byste ráda prožila víkendem s kamarádkou jako za časů, kdy jste byly obě bez dětí a pracovních starostí? Nechejte se inspirovat tipy Firmy na zážitky a vyberte si z pestré nabídky wellness pro dva. Během víkendu se můžete nechat hýčkat a rozmazlovat wellness zážitky a po čase tak zažít něco nevšedního. Léto představuje ideální období pro sbírání nových zážitků nejen pro děti, ale také pro dospělé. Kdy jindy si vychutnat například projížďku po Vltavě s horkou lázní, než v letních dnech. Díky tomuto zážitku se můžete nechat unášet po Vltavě centrem Prahy v lázni horké až 38 C a kochat se pohledy na malebné stověžaté město. Směr plavby si můžete určit sami.

Najdete zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/  také celou řadu romantických víkendových zážitků. Na časy, kdy jste se s Vaším partnerem vodili za ruce a těšili se z pozornosti jeden druhému, můžete navázat například během wellness víkendu v Jizerských horách. V okolí čtyřhvězdičkového hotelu Antonie ve Frýdlantském výběžku si užijete nejen horskou turistiku, ale také můžete relaxovat v bazénu, whirlpool, finské sauně či páře. Milovníci cykloturistiky by neměli opomenout balíček pro cyklisty.

Sportovní víkend je tím pravým ořechovým pro všechny, kteří si nedovedou představit léto bez kola a zároveň by rádi poznali krásy západní části České republiky. Na kole se Vám jako na dlani rozprostře možnost projet se po okolí Kvildy, Zadova či navštívit pramen Vltavy. K regeneraci sil můžete využít finskou saunu, infrasaunu, páru nebo venkovní whirlpool. Ať už vyberete jakýkoliv zážitkový víkend či výlet, vždy budete mít radost z toho, že jste rozhodli pro změnu a nezůstali doma.