Kdyby muži vybírali ženám prádlo

Většina žen si představuje, že muži touží po erotickém a svůdném prádle a často jim právě tato představa zbytečně snižuje sebevědomí, protože ne každá žena má postavu nebo povahu na odvážné a dráždivé spodní prádlo. Realita je přitom úplně jinde.

Realita je jiná

Muži se rádi podívají na vzrušující spodní prádlo, ale stejně tak se rádi podívají na kvalitní dámské spodní prádlo, které ženě hlavně padne a podtrhne její přednosti. Pro mnohé můžou být opravdu sexy třeba klasické bavlněné kalhotky. Celé je to o tom, jak umí daná žena své prádlo nosit. Mnohdy muže přitahuje víc něžné a ženské spodní prádlo než křiklavě barevné, krajkové nebo jiné příliš divoké a erotické prádlo.

Pohodlí není obyčejnost

Dámské bavlněné kalhotky totiž neukazují na obyčejnost nebo na to, že by žena své spodní prádlo neřešila. Právě naopak, toto spodní prádlo ukazuje, že má žena svůj styl, miluje pohodlí a ví, jaké spodní prádlo jí sluší. U bavlněných kalhotek je také velkou výhodou jednodušší praní, příjemné nošení a každodenní použití, kdy je bavlna velmi šetrná ke kůži.

Co je nejdůležitější

Dámské kalhotky a také jiné dámské spodní prádlo by mělo být vždy hlavně čisté, padnoucí a nemělo by ženu stahovat, tlačit nebo vytvářet neforemnou postavu. Skvěle poslouží také stahovací prádlo nebo kalhotky s vyšším pasem. I tento druh spodního prádla může být sexy, stačí jej zkombinovat se zajímavým svrškem nebo kvalitní a padnoucí podprsenkou.

Důležité zhodnocení

Muži se nakupování spíše vyhýbají, proto obdivují ženy, které dokážou koupit spodní prádlo sobě i jim. Rozhodně tedy ocení, pokud nemusí do obchodu a spodní prádlo Andrie mohou koupit například přes internet. Pokud by tedy muži vybírali spodní prádlo svým ženám, mnoho žen by bylo příjemně překvapeno a možná by vybrané dámské spodní prádlo opravdu s radostí nosilo. Možná je na čase vyzkoušet to a zeptat se svého muže na radu, jaké spodní prádlo by vám padlo a jaké by se mu na vás líbilo.

Co se mužům líbí

Z výzkumů pak vyplývá, že dámské spodní prádlo je důležitou součástí při svádění muže, avšak rozhodně není hlavním a tím nejdůležitějším. Pokud žena nosí spodní prádlo, které jí padne, vyhovuje a cítí se v něm dobře, tak se to projeví také na jejím držení těla, vystupování a celkovému dojmu. Někteří muži pak dodávají, že dámské spodní prádlo je příjemným zpestřením a může být bráno v milostném životě jako zajímavý erotický prvek. A to, jak klasické kalhotky, tak brazilky nebo jiný kousek spodního prádla, který umí žena předvést.