Komunikujte se sousedy přes webový portál

523Věděli jste, že všechny důležité informace o dění ve vašem okolí můžete sdílet se svými sousedy prostřednictvím internetových stránek? Potřebujete jim něco důležitého vzkázat, oznámit, sdílet fotky ze společných akcí, rozeslat pozvánky na sousedskou událost? Nebo se spojit se správcem domu a vyřešit naléhavý problém v domě? Toto všechno a mnohem víc naleznete na jednom místě.

Společné zájmy sousedů

Vztahy mezi sousedy mohou být problematické, anebo nanejvýš přátelské, to je zcela ve vaší režii. K celkovému usnadnění komunikace a řešení důležitých otázek ohledně vašich společných zájmů vznikl bezplatný server Sousede.cz, který úspěšně funguje již přes deset let a má i svou mobilní verzi. Na webovém portálu je registrováno přes 50 000 sousedů a více než 3000 společenství vlastníků bytových jednotek a bytových družstev. O společných zájmech sousedé diskutují v zájmových skupinách a registrovaných spolcích. Sledujte novinky z vašeho sousedství a poraďte se s advokátem on-line, jak vyřešit zapeklitou situaci týkající se vašeho bydlení. V kalendáři akcí získáte informace o událostech a sousedských schůzích.

Bezpečná sousedská sociální síť zdarma

Registrace je pro všechny uživatele zcela zdarma, některé funkce si můžete taktéž vyzkoušet v demoverzi uživatelské stránky, kde si zkusíte založit skupinu, pozvat přátele, vyhledat sousedy, svoji lokalitu a společenstva ve vašem okolí, informace o vedení vašeho SVJ. Některé důležité informace o konkrétních lokalitách zjistíte i bez registrace, například ceny a dostupnost služeb, mapu kriminality. Pokud se pak rozhodnete registrovat, nic neplatíte a vaše osobní údaje a data zůstanou v bezpečí.

Navštivte stránky Sousedů, vyhledejte si své SVJ, BD, zájmovou skupinu a můžete se spojit s lidmi z vašeho nejbližšího okolí. Sousedská síť je pohodlnější a efektivnější než nástěnka v přízemí!