Kotvičník může změnit i váš intimní život

feet-224680_640-1

Cítíte, že už vám to s partnerem v posteli neklape tak jako dřív? Po určitém čase je pokles chtíče normální v každém vztahu, přesto je potřeba přiznat si, jak moc na sexu záleží. Ve vašem vlastním zájmu je tedy vhodné začít situaci nějak řešit.

Ládovat se prášky je zbytečné, existují i přírodní cesty. Za bylinku s účinkem na zvýšení sex-apetitu je už dlouhá léta považován kotvičník zemní, který se do celého světa rozšířil z pobřeží Číny a Japonska.

Přírodní Viagra

Kotvičník, asi metr vysoká bylina se žlutými květy, je považován za přírodní viagru, jelikož zvyšuje hladinu pohlavních hormonů. Mužům pomáhá k pevnější a déle trvající erekci, ženy zbaví příznaků přechodu. Užívají ho i páry, jimž se nedaří otěhotnět. Mnozí popisují, že jim pomohl vrátit do sexuálního života jiskru, která zmizela už před spoustou let, stali se díky němu lepším milencem či milenkou a začali mít větší chuť na sex.

Zázračný kotvičník

Bylina má ještě spoustu dalších oblastí využití. Užívají ji sportovci kvůli rychlejšímu růstu svalů, lidé trpící diabetem, vysokým tlakem a cholesterolem. Pomáhá i přeměňovat tukové zásoby, tudíž urychluje hubnutí, dodává ztracenou energii, vrací životní elán a radost ze života.

Kotvičník Forte
Kotvičník Forte

Užívat jej může každý, i dlouhodobě. Na rozdíl od různých umělých doplňků stravy obsahuje čistě přírodní složky, vedlejší účinky nehrozí. Navíc je možné vybrat si z několika způsobů konzumace. Asi nejpracnější je vaření čaje ze sušené mleté natě. Protože se jedná o časově náročnou variantu, spousta lidí si pořídí kotvičník raději ve formě tabletek či tinktury.

Ať už se rozhodněte pro jakoukoliv formu, hledejte především kvalitu. Síla účinků se liší podle toho, kde byla konkrétní bylina vypěstovaná a často platí přímá úměra – čím nižší je cena, tím horší kvalita. Zejména levný kotvičník prodávaný na internetu mívá nízkou účinnost, bývá smíchaný se suchou trávou apod.

Nemusíte partnerovi ani říkat, co jste si pořídila. Kápněte jemu i sobě 20 kapek do slazeného džusu a nic nepozná.