Partnerský program s doživotní provizí

Doživotní provize díky správnému affilate programu
Doživotní provize díky správnému affilate programu

Jak by se vám líbilo vydělávat velké peníze? Nemusíte chodit ven, stačí mít jen připojení k internetu. Díky skvělému proviznímu systému, který je zkrátka nejlepší na světě, si vyděláte slušné peníze. Jen si představte, že za každého přivedeného zákazníka budete dostávat provizi každý měsíc až 35 % z příjmu. Doživotní zajištění se vám určitě ihned zalíbí. Mrkněte se na informace získané za 12 let. Nahlédněte do provizního programu, dozivotniprovize.cz, který vám umožní vydělávat legálně peníze gigantických obnosů.

Affiliate systém je ve vašich rukou

Díky proviznímu systému, kterému se říká affiliate, se prodá každý rok nepředstavitelné množství produktů i služeb v řádu miliard dolarů. Tento styl podniku je poctivý. Nemusíte se bát podvodu. Vše si vysvětlíme na principu reklamy vašeho možného obchodu. Musíte do ní investovat, ale jinak vám k ničemu není. Díky affiliate zaplatíte všem uživatelům až po přivedení nového klienta. Neinvestujete do reklamy ani prokliků apod. I přes náklady za provize vám zůstane dostatečný zisk pro vlastní kapsu.

Z čeho plyne nejlepší zisk?

Segment 1 představuje prodej sportovního zboží a chovatelských potřeb, marže činí asi 20 % a očekávaná provize 5 – 8 %. Segment 2 představuje potravinové doplňky, kde je marže asi 40 % a provize cca 15 %. Do této skupiny patří webhosting, domény a jiné. Nejlépe je na tom prodej adult s provizí okolo 25 %. V segmentu 3 bodují sportovní sázky a hry, kde je celoživotní provize až 35 %! Zkrátka a dobře. Pokud nový uživatel neustále sází či hraje, je vám vyplácena provize každý měsíc. Z 10 000 Kč příjmu si přijdete na provizi i 3 500 Kč. Doživotně!

Jak do toho praštit?

Klíčem k úspěchu je výběr spolehlivého partnera s licencí. Sázková společnost či kasino musí mít českou podporu. Klienti musejí všemu podrobně rozumět. Vždy si zvolte zábavnou platformu, která jen tak neomrzí. Myslete i na obrovské jackpoty, přitahují tisíce hráčů. Nejlepší je CRM servis, kde se připravují pro hráče vždy čerstvé nabídky. Ať jste běžný uživatel, bloger či zkušený marketér, vždycky si můžete parádně doživotně přilepšit!