Kozačky Tamaris: kvalita bez kompromisů

Před příchodem tuhé zimy je jistě ten nejvyšší čas nahlédnout do přihrádky se zimními botami a zvážit, zda některé páry už nemají nejlepší léta za sebou. Pokud vás tento pohled přivedl do zoufalství, že vás opět čeká nekonečné shánění padnoucích kozaček, pak nebojte. Řešení, které vás nezklame, představují kozačky Tamaris.

tamaris

Tradice a zkušenosti: záruka kvality

Čím dál více lidí dává přednost kvalitě před kvantitou. Jinak tomu není ani při výběru bot. Jedny kvalitní kožené kozačky totiž udělají mnohem více parády než pět párů levných napodobenin. Jak však kvalitní boty poznat? Dobrým ukazatelem je nepochybně historie, která za danou firmou stojí. V obuvnickém průmyslu jsou totiž velmi důležité zkušenosti. Více než padesát let zkušeností výroby bot je zárukou toho, že boty Tamaris jsou sázkou na jistotu.

Základ dámského botníku

V žádném dámském botníku by neměly chybět kvalitní kozačky v jednoduchém provedení. Decentní model snadno zkombinujete s jakýmkoli outfitem, ať už s vysoce elegantními šaty, nebo ležérními džíny. Ovšem kdo říká, že se musíte držet při zemi? Ke klasickým černým nebo hnědým kozačkám si můžete pořídit boty i v jiném módním odstínu. Na zimu jsou jako stvořené vínové polokozačky Tamaris. Pokud dáváte přednost studeným odstínů, sáhněte po šedém modelu, který se kombinuje stejně dobře jako černá klasika.

Vhodná obuv pro každou ženu

Opravdu zavedení výrobci myslí i na ženy s širšími lýtky, které často mají problém sehnat dostatečně široké kozačky.

Mnoho žen v zimě příliš neholduje podpatků. Kvůli stabilitě jsou mnohdy vhodnější kozačky na klínku nebo na platformě, které rovněž dokážou vykouzlit pěknou siluetu.

A co takové sněhule? Někdy zkrátka není možné vydat se do zasněžených ulic v kozačkách na vysokém podpatku. V takových případech jsou optimálním řešením komfortní sněhule. Ovšem i sněhule mohou být pěkné na pohled.

tamaris1

Kozačky na jaro i na podzim

Kdo však řekl, že kozačky jsou výhradně zimní záležitostí? To už dávno neplatí! Mnohdy nás na podzim nečekaně zaskočí mimořádně chladné počasí, stejně jako na jaře se zima často nechce rozloučit a trápí nás ranními mrazíky… To je rovněž další vhodná příležitost na využití univerzálních kozaček. Tamaris kozačky se tedy hodí opravdu kamkoliv. V nabídce mají letní, podzimní i zimní druhy kozaček.

A zapomenout nesmíme ani na oblíbené letní kozačky, které jsou ideální zejména pro ty ženy, jež se svých oblíbených bot nechtějí vzdát ani v létě.

Tipy pro správnou péči

Jestliže chcete, aby vám kožené boty sloužily opravdu dlouho, pečlivě se o ně starejte. Mnoho lidí se domnívá, že v zimě stačí boty impregnovat, aby se zabránilo jejich promoknutí, ovšem kožené boty si zaslouží i důkladné nakrémování. A po zbytek roku je skladujte opatrně, nijak je nepřehýbejte, aby kůže nebyla zbytečně