Kvalitní Německá a Rakouská drogerie je k sehnání i v České republice

laundry-saloon-567951_1280

Jistě jste se již setkali s tvrzením, že Rakouská či Německá drogerie je kvalitnější než ta, co se prodává u nás. Tak vám musíme říct, že se nejedná o pouhé tvrzení, je to bohužel fakt. A nejedná se ,,jen“ o kvalitu, ale také o cenu! V zahraničí je drogerie výrazně levnější.

Drogerie z dovozu online

Pokud chcete ušetřit a zároveň mít jistotu kvalitního zboží, nakupujte drogerii z Německa či Rakouska online. Naštěstí se v dnešní době internetu nemusíme spoléhat jen na nabídku velkých obchodních řetězců, či drogérií. Je přeci jen na nás, jakou kvalitu si koupíme, například kvalitní prací prášek z Německa si můžete zakoupit online, třeba na e-shopu pranijehrani.cz, jistě nám dáte za pravdu, že tento název je výstižný a snadno zapamatovatelný.

Foto: pranijehrani.cz, dárková sada pro novorozence
Foto: pranijehrani.cz, dárková sada pro novorozence

Kvalitní prací prášky z Německa či Rakouska online

Na zmiňovaném online obchodu nenaleznete jen kvalitní prací prášky z Německa či Rakouska, ale také mnoho dalšího drogistického zboží, jako jsou aviváže, prací gely, tablety do myčky či odstraňovače. Naši redakci poté zaujaly dárkové sady do kouta pro novorozence, které jistě potěší každého rodiče, je to velice užitečný dárek. Co v takové sadě naleznete? 1x FROSH Sensitiv prací gel (na bílé a světlé prádlo), 1X CORAL Sensitiv Color gel (na barevné prádlo), 2x Coccolino Sanft&Mild (aviváž) + plyšáka. Vše je zabaleno v dárkovém kartónovém boxu s klučičím nebo holčičím motivem, ovázané stuhou.

washing-machine-943363_1280

Proč nakupovat drogerii z dovozu?

Pokud se pozastavíme například u pracích prostředků z dovozu, můžeme říct, že se ve většině případech používá nižší dávkování, protože účinky těchto pracích prostředků jsou silnější, koncentrovanější. Vůně pracího prášku z Německa či Rakouska přetrvává delší dobu, navíc se prodává často ve výhodném balení a v neposlední řadě za nižší cenu. Není třeba tedy váhat s nákupem drogerie z dovozu, protože se jednoduše vyplatí.