Kvalitní podlaha je základem v každé domácnosti

Foto: T-parket.cz, prodejce podlah Prostějov
Foto: T-parket.cz, prodejce podlah Prostějov

Jakmile se rozhodnete stavět nový dům, vybavit nový byt nebo zrekonstruovat podlahy, určitě budete chtít mít základ svého bydlení podle svého gusta. Pokud potřebujete kvalitní podlahy, určitě se obraťte na odborníky. Podlahy Prostějov a jejich zbrusu nový showroom má spoustu zaměstnanců, kteří vám ochotně poradí s výběrem vhodné podlahy do vašich místností. Na T-parket s.r.o. se můžete spolehnout. Jestliže chcete něco hezkého, jednoduše udržovatelného a příjemného i na bosé nohy, zkuste měkké a přátelské podlahy PVC ve vinyl rolích. Ty velmi dobře tlumí zvuk, lze je snadno udržet čisté i beze skvrn a pomohou vám vytvořit i hygienické antialergické prostředí.

quattro_vintage_-_907_dub-sherlock
Foto: podlahové studio Prostějov, T-parket.cz

Podlaha jako základ bydlení

Podlahou všechno začíná i končí. Pokud není kvalitní a pěkná podlaha, celý interiér nevypadá tak dobře, jak by vypadat mohl. Pro všechny velice náročné klienty a milovníky dřeva jsou zde dřevěné podlahy Prostějov. Ty jsou nadčasovou klasikou, která nikdy nezklame. Design klasických selských prken, tradičních parket nebo vysoce moderní vzhled Fineline nabízí široký výběr možností. Podlahy pokládané plovoucím způsobem, jsou třívrstvé a vybavené zámkem HOVOtoploc nebo 5g, umístěným jak na dlouhé, tak i na krátké straně prkna. Velmi krásné jsou i podlahy Timber Top, jejíchž lamely jsou propojené zámkem Tuff Loc 5G na dlouhé i krátké straně. V široké nabídce najdete dřeviny evropské i exotické.

Foto: podlahové studio Prostějov, T-parket.cz
Foto: podlahové studio Prostějov, T-parket.cz

Dáváte-li přednost pohodlí a snadné údržbě s tichým došlapem na podlahu, určitě vás nadchnou luxusní vinylové podlahy Prostějov, které máte v prodejně T-parket na výběr. Široká paleta možností, kterou nabízí podlahové studio vás překvapí. Designy přírodního dřeva, ale například i kamenných podlah. Velmi trvanlivé a odolné podlahy se dobře pokládají i udržují. Můžete mít přírodní a abstraktní design, vyrobený podle těch nejnovějších moderních výrobních technik. Luxusní vinylové dílce jsou velmi oblíbené na trhu a neustále se zdokonalují.

One thought on “Kvalitní podlaha je základem v každé domácnosti

  1. Už dlouho přemýšlím nad novou podlahou, tyto vypadají vážně perfektně, jsem kousek od Prostějova, tak se zajedeme na na novou podlahu brzy podívat 🙂

Comments are closed.