V létě mají sezónní květiny zelenou

Růže nebo gerbery patří mezi nejoblíbenější květiny, jaké lze vůbec darovat. To platí během celého roku. S létem se však otevírá celá škála dalších možností, které by vaší pozornosti určitě neměly uniknout – jsou totiž k dispozici překrásné sezónní květiny.

Letní kytice se tak nesou ve znamení pestrých barev a omamných vůní. Nechte se i vy okouzlit letními tóny a nebojte se darovat originální kytici svázanou ze sezónních květů.

Sezónní květiny se hodí do narozeninové kytice i na svatbu

Čím dál tím větším hitem se stávají nedbale elegantní kytice z lučního kvítí a dalších sezónních květin, o něž v létě nouze určitě není. Svou aranži můžete bez obav doplnit o slunečnice, jiřiny, pivoňky nebo třeba oblíbené mečíky. Uvidíte sami, že s neobvyklou a přirozeně krásnou vazbou sklidíte ohromný úspěch – a je úplně jedno, zda ji darujete k narozeninám nebo ji proměníte ve svou svatební kytici. Letní květiny se zkrátka hodí pro jakoukoli příležitost.

O rozvoz květin se postarají KvětinyOnline.cz

Nejen se sezónními květinami si hravě poradí zkušení floristé ze společnosti KvětinyOnline.cz, kteří se už celých 15 let starají o rozvoz květin po celé České republice. A starají se opravdu svědomitě – na svém kontě mají více než 50 000 doručených kytic. Díky tomu už moc dobře vědí, jak zajistit plynulé předání nebo jak pečovat o květiny, aby byly stále čerstvé a krásné.

Sháníte-li rozvoz květin v Ostravě ještě dnes, můžete se na KvětinyOnline.cz stoprocentně spolehnout. Kytice bude do jakéhokoli koutu moravskoslezské metropole i jejího okolí doručena do několika hodin od objednání. Stačí si jen z více než 300 aranží – rozdělených dle ceny, druhu květin nebo příležitosti – vybrat tu pravou. Tím všechna vaše práci končí.

Teď už si vaše květiny vezmou na starost floristé. Nejprve z těch nejčerstvějších a nejkrásnějších květů vykouzlí vámi zvolenou kytici, kterou opatří lístečkem se vzkazem či přáním dle vašeho výběru, a předají ji kurýrovi. Ten následně zajistí doručení i samotné předání květin.