Letní dámská jízda? Mojito, wellness a koupání


Znáte skupinu žen, které se rok co rok společně vydávají na místo, které si zamilovaly, nebo se odebírají vždy jinam a svůj společný prodloužený víkend nebo rovnou celý týden si náramně užijí? Přidejte se k nim. Máte-li nejlepší kamarádku, s níž si máte vždy o čem popovídat, podporujete se a zažíváte spolu spoustu zajímavých i všedních dnů, vyjeďte si spolu. Nebo rovnou ve třech, čtyřech. Zde je několik nápadů na skvělá místa pro dámskou dovolenou.

Vzhůru do nádherných Luhačovic

Ať už máte rádi lázeňská města, architekturu s netradičními prvky či krásnou přírodu, kterou jsou Luhačovice obklopeny, tady se vám bude líbit. Město i lázně dbají na to, aby si měli návštěvníci kde sednout, nechybí mnoho laviček, projít se můžete po stezce vedoucí z Luhačovic do Pozlovic… Pokud budete mít automobil k dispozici, můžete navštívit spoust hezkých míst a měst v okolí. 

I noční život je tady skvělý. Během sezóny si můžete užít každý večer párty v místním známém podniku, který vás nejdříve pohostí v restauraci, a později se můžete odebrat na diskotéku. 

Ubytování v Luhačovicích můžete najít v Lázních, ale také v penzionech, v privátu, v hotelích. Zajisté si z bohaté nabídky vyberete. 

Podívejte se do Hustopečí

Dámskou jízdu se vším, co k ní patří, vám nabídne i hotel Hustopeče. Konkrétně Hotel Růženy **, který se nachází mezi vinicemi, místě zaměřeném na hypoturistiku, cykloturistiku a pěší turistiku. Ubytování v Hotelu Růženy ** je cenově dostupné, a přitom velmi hezké. Má od zákazníků hned 90 %, a to hodnotilo 194 návštěvníků. Vybrat si můžete z různých pokojů, parkování i internet je zdarma, v ceně je i snídaně.

Stejně tak nabízí ženám mnohé dovolená v Jablonci nad Nisou v Hotelu na Baště. Vítaní jsou tady i domácí mazlíčci, internet i parkování budete mít zdarma.