Skvělou náhražkou trávy je umělý travní koberec


Jsou místa, která doslova volají po tom, aby byla osetá trávou. Ne vždy je to ale možné, anebo by častou chůzi určitými místy skutečná tráva nikdy nevydržela. V těchto i dalších situacích můžete sáhnout po umělém travním koberci. Kvalitní a cenově dostupné nabízí např. společnost Vopi.

Proč právě umělá tráva?

Umělý travní koberec venkovní s názvem Saint Tropez je na pohled velmi podobný skutečné trávě. Zajímá-li vás gramáž, je 880 gr/m2. Výška vlasu je 25 mm a koupit si jej můžete v metráži o šířce 400 cm. Délka je pak zcela na vás. Na zakázku je možné vyrobit koberec o jakémkoli rozměru, i kruhový. Jde o velmi kvalitní umělý travní koberec, který nemá lemování, nepotřebuje jej. V nabídce je celkme 14 různých variant, z toho 4 jsou kruhové. 

Mnoho obrázků, na nichž si můžete do detailů prohlédnout umělý travní koberec Saint Tropez, najdete na webových stránkách https://www.vopi.cz/umely-travni-koberec-saint-tropez.html. Cena za 1 m2 je 360,58 Kč. 

Bohaté využití umělého travního venkovního koberce

Umělý travní koberec je vyroben tak, aby mu nevadilo, že zmokne a voda se v něm žádným způsobem nedržela. Lze jej použít na terasu, balkon, také na venkovní zahrádku, do míst, kde chodí lidé a klasická tráva by byla rychle „vyšlapaná“, také se hodí do stinných míst, kde se trávě nedaří, protože nemá pro svůj růst vhodné podmínky. Zdobit může i prostor u bazénu, kde oceníte to, že jej nemusíte stříhat a do bazénu vám nenalítá tráva, nebo si ji tam nenanosíte na nohou.

Zelené koberce do interiéru

Stejně tak si můžete pořídit klasický zelený koberec domů. Působí uklidňujícím dojem a velmi dobře kombinují s různými barvami výmalby nebo nábytku. Vybírat můžete na vopi.cz, kde seženete i rohože a rohožky, běhouny, nášlapy na schody, dětské koberce, autokosmetiku, gumové koberce do auta, klasické autokoberce, autodoplňky, autokosmetiku, vany a koberce do kufru auta…