Ušijte si boty i tašky z kůže či z 3D síťoviny


Moderní svět je doslova přeplněný zbožím. O to více nás láká vytvořit si něco vlastníma rukama. Samozřejmě to, co bude užitečné, a ne jenom další z mnoha zbytečností. Co si tak ušít boty, kabelku nebo baťůžek?

Šijte z kůže a v barvách podle libosti

Abychom se mohli pustit do šití vlastních bot, tašek či batohů, potřebujeme nejen chuť, ale především dobrý zdroj pro zakoupení materiálů i vhodných pomůcek. Pak totiž zjistíte, že ušít boty nemusí být zas tak složité, stejně tak jako si lze poměrně snadno ušít kabelku i pouzdro na tablet. Nebo začněte něčím menším. Neuděláte ani krok bez svého chytrého nedatovaného kreativního diáře? Tak to si zajisté zaslouží krásný kožený obal, aby se vám nepoškodil, a ještě více vynikl. Toužíte třeba po růžovém? K plátu kůže si pořiďte i lihové barvy a může být klidně duhovým.

Lihové barvy jsou na kůži ideální. Mají domašťující účinek a jejich intenzitu ovlivníte počtem nanesených vrstev. Krásně se vzájemně míchají. Nezapomeňte, že na hrany výrobků se používají akrylátové barvy. Ty chrání výrobek před mechanickým poškozením, ale rovněž před vlhkostí. Intenzivní akrylátové barvy mají též schopnost zvýraznit kontury výrobku, díky čemuž vypadají ještě efektněji.

Nahraďte kůži 3D síťovinou

Nechce se vám tvořit z kůže, protože máte veganské smýšlení? Vyzkoušejte 3D síťovinu. Jde o 100% polyesterový úplet nalepený na pěnovém podkladu s perforací. 3D síťovina je prodyšný materiál hodící se na výrobu bot, ale též zádových částí batohů, pouzder i brašen. V e-shopu Skladkuzetvurce.cz se nabízí v rozměru 50×40 cm a v gramáži 250 g/m2. Jde o český výrobek v několika pěkných barvách, včetně těch neutrálních.

Dobrý obchod na tvoření doplňků – to je Skladkuzetvurce.cz

Dostali jste chuť pustit se do výroby vlastních bot, třeba zdravé barefoot obuvi? Nebo si chcete ušít vlastní pouzdro či tašku? Skladkuzetvurce.cz nabízí hovězí, vepřovou i telecí kůži, ale i další materiály, jako je stanovina, vlněná plsť i již zmíněná 3D síťovina. Koupíte zde barvy na kůži, přezky i veškeré potřebné nářadí na šití z kůže a na její děrování.