Letní i zimní, tenký i hrubý, vždy stylový a elegantní

winter-587001_1280

Takové jsou pánské svetry. Jsou projevem vytříbeného vkusu každého muže. Skvělým způsobem nahradí obyčejné mikiny, při dobře zvolené kombinaci barev a ostatních doplňků, se stávají takřka módní ikonou. Jsou velice slušivé a mohou být nošeny v kteroukoliv roční dobu a prakticky je můžete využít na jakoukoliv příležitost, ať již na společenské události, nebo naopak na neformální aktivity, různé sportovní a hobby akce.

Pokud dáváte přednost těm druhům, které se oblékají přes hlavu, určitě se podívejte mezi pánské pulovry nebo pánské svetry do véčka. V případě, že zvolíte jednobarevnou kombinaci v klasických šedých, antracitových, modrých či černých odstínech, pak můžete využít tyto kousky i na společenskou košili, k oblekovým kalhotám nebo pod sako. Křiklavější barvy a vzory jsou vhodnější na volnočasové oblasti, nebo při sportovních aktivitách jako je lyžování, golf, plachtění a jiné venkovní sporty. Mezi ležérnější varianty pánských svetrů patří pánské svetry na knoflíky nebo pánské svetry se zipem. Neoblékají se přes hlavu, na přední straně mají zip nebo knoflíky. Jejich počet není přesně dán, tak jak tomu bývá například u saka, kde je počet striktně určen. I tyto druhy naleznete jak v klasických, tak i méně obvyklých a originálních barvách.

Co se týče materiálu, ze kterého jsou svetry vyráběny, dbejte na to, aby byly zhotoveny vždy z přírodních a vysoce kvalitních surovin. Jen tak si Váš pletený kamarád ponese své neocenitelné vlastnosti, mezi které patří především jemnost, lehkost, příjemnost na omak, výborná tepelná izolace a také výborná přizpůsobivost. Pánové, neváhejte už déle s koupí tohoto nadčasového kousku a vyberte si ten pravý ještě dnes.