Likvidace vozidla nemusí být problém?

Máte doma staré auto nebo autovrak, kterého se chcete zbavit? Podívejte se, jak tuto životní situaci vyřešit co nejsnadněji, a ještě na ní vydělat.

Žádné auto neslouží věčně. Na konci životnosti je zapotřebí automobil zákonným způsobem zlikvidovat. Rozhodně to neznamená zaparkovat jej někde na veřejném parkovišti, či třeba doma na zahradě. Každý den vás takto odstavené auto stojí peníze, protože jste za něj povinní i nadále platit zákonnou pojistku, dokud jej neodhlásíte z evidence. To však není možné bez potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. Jak se tedy automobilu legálně zbavit?

Ekologickou likvidaci vozidla vyřešte s dobrým partnerem

Takovým je firma z Raspenavy. Má poměrně širokou působnost a zaměřuje se na zákazníky z Jablonce nad Nisou, Mladé Boleslavi, Liberce, Tanvaldu, Hrádku nad Nisou, Semil, Frýdlantu a Turnova. Automobil si až do vzdálenosti 100 km zcela zdarma odveze a vy získáte potvrzení, že byla provedena ekologická likvidace vozidla. A nejen to.

Až 10 000 Kč za auto k likvidaci

Berte to jako šrotovné. Firma z Raspenavy nabízí za likvidaci vozidla peníze ve výši až 10 000 Kč. Cena se pohybuje podle roku výroby vozidla, značky a jeho stavu. Díky této službě vyděláte mnohdy více, než kdybyste se automobil pokusili prodat na součástky. A rozhodně vyděláte rychleji.

Už za 24 hodin jste bez starého autovraku

Firma z Raspenavy si pro váš vůz k likvidaci dojede již do 24 hodin od objednání služby. Rychle vám vyplatí rovněž peníze a okamžitě vám je vystaveno potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. Díky němu můžete svůj vůz okamžitě odhlásit z evidence a vypovědět zákonnou pojistku. Nechce se vám toto papírování vyřizovat? Pověřte jím firmu z Raspenavy. Vše za vás vyřídí na klíč.

Kam pro informace o službě?

Služba je dostupná všem zájemcům, ideálně z okolí zmíněných měst a z daných regionů. Porobnosti o fungování služby lze najít na webových stránkách https://zlikvidujauto.cz. Na firmu se však můžete obrátit i tehdy, když sháníte nějakou součástku. I na to se společnost specializuje.